تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رکنا: ارشا اقدسی از معروف ترین بدلکاران ایرانی از ماجرای بازیگر شدنش و حضور در سریال «حوالی پاییز» گفت. ارشا اقدسی در ارتباط با اولین تجربه جدی خود در حوزه بازیگری و دلیل انتخاب نقش فرهاد گفت: من پیش از این سریال،بازیگری نقشی را قبول نمی کردم.
«حوالی پاییز» نیز تصریح کرد: در تمام طول فیلمبرداری، رابطه بسیار خوبی با تمام گروه و عوامل داشتیم و روزهای تولید، روزهای خوب و خوشی برای من بود.

این بازیگر Actor و بدلکار درباره ادامه مسیر بازیگری پس از سریال «حوالی پاییز» نیز بیان کرد: ادامه بازیگری من بستگی به پیشنهاداتی دارد که از این پس طرح می شود. باید ببینم با چه نقش و چه چالشی درگیر خواهم شد و آن نقش با دغدغه های من در حیطه بازیگری فیزیکی همخوانی دارد یا خیر.

ترجیحم این است که در کاری بازی کنم که درگیری فیزیکی بیشتری داشته باشم تا درگیری های روحی.اقدسی درخصوص بازخوردهای مخاطبان پس از پخش سریال توضیح داد: پس از پخش قسمت های نخست سریال همه از من متنفر شدند و این برایم خیلی جالب بود. این نقش قرار بود کاری کند که حرص همه مخاطبان را در بیاورد و من طنز کوچکی هم از جانب خودم و با اجازه آقای نمازی به بازی اضافه کردم.

برخی بازی من را نقد می کنند و من ادعایی در این خصوص ندارم. به هر حال من بزرگ شده این سینما Cinema هستم و ۱۷ سال است در آن زندگی می کنم و دوران زندگی من با این محیط می گذرد.این بازیگر در ارتباط با سیب خوردن متعدد این شخصیت در سکانس های مختلف و دلیل وجود این نماد که همیشه با این کاراکتر همراه است، گفت: به دلیل آنکه با سیگار کشیدن کاراکترهای منفی یا هر کاراکتری در فیلم ها مشکل دارم، سعی کردم با سیب خوردن پیغام خودم را برسانم.

چون تلویزیون درگاهی است برای اطلاع رسانی و مخاطبان زیادی دارد و یک کودک این موضوع را تشخیص نمی دهد که این شخصیت منفی است یا مثبت و به راحتی از او الگوبرداری می کند. پس از پخش سریال از سیب خوردن این شخصیت پیغام های جالبی را دریافت کردم که کودکان ما مدتی است بسیار سیب می خورند و این برایم جای خوشحالی است که درباره سیگار این موضوع پیش نیامده است.

لذا با این اتفاق حتی اگر توانسته باشم بر دو نفر هم تاثیر مثبت بگذارم، برایم بسیار حائز اهمیت است.وی در پاسخ به این سوال که در ادامه قصه، تاثیرگذاری بیشتری را از این شخصیت خواهیم دید یا خیر عنوان کرد: تقریبا نقش فرهاد در سریال به پایان رسیده و همین میزان از او نوشته شده بود و در ادامه دیگر شاهد حضور او نیستیم.

اقدسی همچنین درخصوص صحنه های بدلکاری در سکانس هایی از سریال توضیح داد: اینکه کمی بدلکاری در «حوالی پاییز» وجود داشت علاقه شخصی من بود و آقای نمازی هم مخالفتی نداشتند. ضمن اینکه نمی دانم چند بازیگر داریم که چنین قابلیت فیزیکی ای داشته باشند، ولی زمانی که این قابلیت وجود دارد چه بهتر که از آن استفاده شود.

   #سیب #سیگار #سینما #تلویزیون

محتوای خبر «ماجرای بازیگر شدن یک بدلکار + عکس» را در سایت «رکنا» ببینید