تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مدیر حج و زیارت البرز با بیان اینکه نام نویسی برای حضور در پیاده روی اربعین از طریق سامانه سماح انجام می شود گفت: هزینه ای که باید به صورت اینترنتی از طریق سامانه سماح پرداخت شود شامل روادید، بیمه و پزشکی اربعین معادل 234 هزار و 875 تومان تعیین شده است.
صدور ویزا دو روز مانده به اربعین متوقف می شود
رویداد۲۴ عباس دمیرچی اظهار کرد: تاکنون ۴۵ هزار البرزی برای دریافت ویزای اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده اند. نام نویسی برای دریافت ویزا توسط نمایندگی کنسولگری عراق مستقر در این استان انجام می شود.

وی افزود: زائران اربعین برای دریافت ویزا نیازی به حضور در محل کنسولگری ندارند و باید به صورت اینترنتی در سامانه سماح نام نویسی کنند.

وی با اشاره به پرداخت اینترنتی مبالغ صدور ویزا اظهار کرد: زائران باید مبالغ مورد نظر برای صدور ویزا را به صورت اینترنتی پرداخت کرده و پس از تکمیل نام نویسی در سامانه سماح با در دست داشتن گذرنامه و دو قطعه عکس به دفاتر زیارتی مراجعه کنند، بر این اساس زائرین نباید هیچ مبلغ نقدی به دفاتر زیارتی پرداخت کنند.

دمیرچی اضافه کرد: هزینه ای که باید به صورت اینترنتی از طریق سامانه سماح پرداخت شود شامل روادید، بیمه و پزشکی اربعین معادل ۲۳۴ هزار و ۸۷۵ تومان تعیین شده است.

وی گفت: زائران اربعین مراحل نام نویسی را به روز های پایانی موکول نکنند تا برنامه ریزان بتوانند در اسرع وقت تمهیدات مناسب را فراهم کنند.

   #سماح #سامانه #سامانه سماح #گذرنامه #عراق #زیارت #البرز

محتوای خبر «صدور ویزا دو روز مانده به اربعین متوقف می شود» را در سایت «رویداد24» ببینید