تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
دیدار وزیر بهداشت با آیت الله العظمی مظاهری

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اصفهان، حضرت آیت الله مظاهری در دیدار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با تقدیر از تلاش و فعالیّت مسئولان و خیّرین به ویژه آقای دکتر قاضی زاده هاشمی، برای بهبود وضعیّت سلامت و درمان مردم، خدمت رسانی به مردم را خصوصاً در شرایط کنونی، کاری بزرگ و عبادت آمیز برشمردند و گفتند: تعامل و ارتباط مسئولان با مردم باید همراه با خوش رفتاری، گفتار نیکو، تواضع و مهربانی باشد.

ایشان در این زمینه خاطرنشان کردند: طبق آنچه در تعالیم دینی بر آن تأکید شده است، وقتی امکان رفع همۀ حوائج مردم نیست و مشکلات بزرگ در زمان کوتاه قابل حل نمی باشد، مسئولان دست کم باید با زبان نرم و رفتار نیکو، رفتاری متواضعانه از خود نشان دهند و دل مردم را به دست بیاورند.

معظم له در بخش دیگری از سخانان خود، بازگشت به وحدت و یکپارچگی را زمینه ساز رفع تمام معضلات و مشکلات پیچیده دانستند و خاطرنشان کردند: ایجاد اختلاف بین مسئولان و قوای کشور، یکی از حربه های معاندان و بدخواهان است و در این شرایط حسّاس، همه وظیفه دارند به وحدت، برادری و یکپارچگی، بیش از گذشته اهمیّت بدهند تا با همبستگی بتوانند بر مشکلات پیش رو فائق آیند.

ایشان با بیان اهمیّت خلوص نیّت و تأثیر به سزای آن در تحصیل نتیجۀ مطلوب، اظهار داشتند: اگر همه به خصوص مسئولان، در انجام کارها و در پیشبرد اهداف، خلوص نیّت داشته باشند؛ به این معنا که به غیر از رضای خداوند متعال، انگیزۀ دیگری در نظر نداشته باشند، قطعاً پروردگار عالم به آنها یاری می رساند و در رسیدن به اهداف متعالی خویش در جهت خدمت به مردم موفق خواهند شد.

حضرت آیت الله مظاهری همچنین به نقش و تأثیر توسّل به اهل بیت«سلام الله علیهم» در استجابت دعا و نیز پیروزی در صحنه های حسّاس را یادآور شده و تأکید کردند: حلّ مشکلات فعلی و رفع برخی موانع، نیاز به توجّه جدّی و توسّل به اهل بیت«سلام الله علیهم» دارد.

انتهای پیام

سفارش آنلاین انواع آگهی ها


   #خدمت رسانی #سلامت

محتوای خبر «مسئولان با رفتار متواضعانه دل مردم را به دست آورند - خدمت رسانی به مردم عبادت است» را در سایت «قم پرس» ببینید