تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: چنانچه تدبیری برای مسایل ماشین سازی تبریز نشود مشکلات بسیاری به وجود می آید.

به گزارش آناج، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در دیدار با نمایندگان آذربایجان شرقی یکی از محورهای اصلی این جلسه را مشکلات اقتصادی و تامین معیشت اقشار ضعیف خواند و اذعان داشت: بسیاری از مشکلات معیشتی اقشارکم درآمد و ضعیف جامعه را در تنگنا قرار داده که جلوگیری از بروز تبعات بعدی آن نیازمند کاری جهادی است.

وی مسئله ی ماشین سازی تبریز را مهم است دانست و متذکر شد: چنانچه تدبیری نشود در آینده می تواند مشکلاتی را به وجود آورد؛ در برخی کارخانجات دیگر نیز با تاخیر حقوق مواجهیم که باید نمایندگان مجلس در این باره تحرک بیشتری داشته باشند.

امام جمعه تبریز با اشاره به اقدامات اخیر قوه قضائیه در برخورد با مفسدان و ارزیابی مثبت از عملکرد آنان، تصریح کرد: برخورد با ریشه های فساد و دانه درشت ها باید در اولویت باشد، ما خواستار تسریع در رسیدگی به پرونده های فساد هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود فرمانده سپاه عاشورا را مورد خطاب قرار داد و گفت: در این موقعیت حساس لازم می دانم از اجتماع بزرگ و حماسی بسیجیان آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر کنم.

رسیدگی به مشکلات صنفی، توجه به اهلیت در واگذاری صنایع و پیگیری مشکلات کارگران بعضی از شرکت و مجموعه های صنعتی از دیگر بخش های صحبت های حجت السلام و المسلمین آل هاشم این نشست بود.

انتهای پیام/

   #آذربایجان شرقی #قوه قضائیه #مشکلات اقتصادی #نمایندگان مجلس #فرمانده سپاه #عاشورا #اجتماع #امام جمعه #سپاه

محتوای خبر «مسئله ی ماشین سازی تبریز خیلی مهم است/ باید برخورد با ریشه های فساد در اولویت دستگاه قضاء باشد» را در سایت «آناج» ببینید