تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
گرشاسبی: مشکلی از نظر بدهی های پرسپولیس نیست/ شکایتی از استقلال نداریممدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:ما اصلا شکایتی از استقلال و تیم دیگری نداریم و دنبال این هستیم که تیم اصلا دنبال حاشیه نباشد. ما با این کارها از هدفمان دور می شویم.

به گزارش الف، حمیدرضا گرشاسبی در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شکست 8 بر صفر السد در دیدار جام حذفی قطر گفت: البته السد با تیم دوم خود در این بازی به میدان رفت و تمام انرژی خود را برای بازی با ما گذاشته است.

وی افزود: تمام تمرکز ما روی این بازی است که بازیکنان دچار غرور کاذب نشوند. انتظار داریم همه رسانه ها از ما حمایت کنند. از یکی دو رسانه عزیز هم خواهش می کنیم واقعیت ها را بنویسند که تیم را دچار حاشیه نکنند تا ان شاالله با حمایت هواداران که صاحب اصلی پرسپولیس هستند عبور کنیم.

گرشاسبی در خصوص شکایت پرسپولیس از استقلال گفت: ما اصلا شکایتی از استقلال و تیم دیگری نداریم و دنبال این هستیم که تیم اصلا دنبال حاشیه نباشد. ما با این کارها از هدفمان دور می شویم.

وی در خصوص مشکلات ورزشگاه آزادی گفت: خوشبختانه با ورود وزیر ورزش و جوانان و کمیته ای که تشکیل شده امیدواریم میزبانی خوبی داشتیه باشیم.

گرشاسبی در خصوص اینکه نزدیک بود هزینه های ورزشگاه به گردن باشگاه پرسپولیس بیفتد گفت: نه اینگونه نبود. مدیریت ورزشگاه آزادی بر عهده شرکت توسعه است و خود وزیر هم ورود کرد که مشکلات حل شود. خود آقای کریمی هم لخت شده و شخصا در حال کار کردن در مجموعه است.

وی با اعلام اینکه 200 نفر مهمان خارجی بازی پرسپولیس و السد هستند گفت:300 خبرنگار و میهمان از طرف کشورهای مختلف به تهران می آیند. سمیناری هم در تهران برگزار می شود که از AFC میممانان ویژه ای خواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: خوشبختانه مشکلی نداریم و بازیکنان رفاقتی در حال کار کردن هستند و ان شاالله با حمایت مردم افتخاری دیگر برای پرسپولیس کسب کنیم.

وی در خصوص پرونده نیلسون و همامی گفت: خوشبختانه پرونده های ما تقریبا بسته شده است. ما 32 پرونده خارجی داشتیم که اعتراض کردیم. یک سال به ما فرصت داده اند و دادگاه CAS آن را بررسی می کنند و به ما اطلاع می دهند. 3-4 مورد هم پرونده داخلی مانده که فعلا در دست بررسی است و خوشبختانه تا این لحظه بدهی پرسپولیس صاف شده است.

گرشاسبی در خصوص درگذشت مادر بشار رسن نیز گفت: خود من و یکی دو نفر دیگر فردا عازم عراق هستیم و بلافاصله به تهران بازخواهیم گشت.رسن بازیکن دوست داشتنی و اخلاق مداری است.

وی در خصوص لغو بازی های پرسپولیس در صورت صعود پرسپولیس به فینال گفت:خوشبختانه در این مدت هم تاج، هم سازمان لیگ به ما کمک کردند و بازی های ما را جا به جا کردند. البته طبیعی است که بازی ها عقب بیفتد که ما آسیب نبینیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که جدیتی برای کمک به پرسپولیس وجود دارد گفت: روزانه آقایان وزیر ورزش و داورزنی پیگیر هستند که مشکلات ما کمتر شود و به امید خدا بخش عمده مشکل ارزی ما رفع می شود تا حقوق کادر فنی و بازیکنان خارجی پرداخت شود تا قبل از بازی با دلهره وارد زمین نشود. قرار است امروز و فردا ارز ثانویه دریافت کنیم. حدود 500 هزار یورو دریافت می کنیم که به صورت ارز ثانویه در اختیار کادر فنی و بازیکنان خارجی خواهیم گذاشت.

   #پرسپولیس #استقلال #باشگاه پرسپولیس #ورزشگاه آزادی #وزیر ورزش #یورو #عراق #جام حذفی #رادیو #قطر

محتوای خبر «گرشاسبی: مشکلی از نظر بدهی های پرسپولیس نیست/ شکایتی از استقلال نداریم» را در سایت «الف» ببینید