تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
کارگاه "آموزش کتیبه نویسی با خط کوفی و بنایی" برگزار می شود با حمایت مرکز معماری اسلامی حوزه هنری کارگاه "آموزش کتیبه نویسی با خط کوفی و بنایی" برگزار می شود.

سرویس معماری هنرآنلاین: با هدف انتقال تجربیات اساتید معماری اسلامی، کارگاه "آموزش کتیبه نویسی با خط کوفی و بنایی" برگزار می شود.

در این کارگاه احد ترابی اراکی، کاتب کتیبه های معاصر بیش از هزار مسجد در ایران و جهان و بنیان گذار گنجینه مشاهیر ایران و اسلام ، برگرفته از خطوط نسخ و ثلث، نستعلیق، شکسته و کوفی به عنوان مدرس و سخنران حضور خواهد داشت.

در جلسات اول، دوم و سوم این کارگاه مبانی "کتیبه نویسی با خط کوفی" آموزش داده خواهد شد و در جلسات چهارم و پنجم "کتیبه نویسی با خط بنایی" آموزش داده می شود.

علاقه مندان به حضور در این کارگاه می توانند پس از تماس با ادمین کانال تلگرام مرکز معماری اسلامی به آدرس t.me/irac_ir ، فرم ثبت نام را دریافت و کامل کنند.

پس از تکمیل فرم ثبت نام، متقاضیان باید،تصویر فیش واریزی به مبلغ 100.000 تومان را به ادمین کانال مرکز معماری اسلامی ارسال کرده و جهت رزرو کلاس اقدام کنند.

شایان ذکر است، برای شرکت در این دوره نیازی به داشتن پیش زمینه خوشنویسی نیست. با توجه به محدود بودن ظرفیت کارگاه اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند. به همراه داشتن قلم و کاغذ برای هنرجویان الزامی است.

شرکت در کارگاه در قالب گروه های ۱تا۳ نفر خواهد بود و در پایان نیز به هنرجویان گواهی پایان دوره اعطا می شود.

ضروری است که شرکت کنندگان دانشجو باشند. همچنین اهدای گواهی منوط به تائید مدرس خواهد بود.

برای شرکت کنندگان نیاز به تسلط بر نرم افزارها نیست،ارائه و کورکسیون به دو صورت نرم افزاری و دستی ممکن خواهد بود.

ضمن اینکه در طول دوره متخصصین نرم افزارهای مدلسازی، رندرینگ و ارائه نیز حضور دارند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 66487866-021 و کانال تلگرامی @irac_ir تماس حاصل و یا به سایت مرکز به نشانی WWW.IRAC.IR مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، کارگاه "آموزش کتیبه نویسی با خط کوفی و بنایی" طی 5 جلسه از سه شنبه 1 آبان ماه تا 6 آذرماه از ساعت 14 الی 17 در مرکز معماری اسلامی واقع در تهران،خیابان ولیعصر، پایین تر از سه راه جمهوری، کوچه لقمان الدوله ادهم، پلاک 7 برگزار می شود.

   #کانال تلگرام #تلگرامی #تلگرام

محتوای خبر «کارگاه آموزش کتیبه نویسی با خط کوفی و بنایی برگزار می شود» را در سایت «هنرآنلاین» ببینید