تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
آرتیبیشن جزو 18 تیم برتر اتاق بازرگانی تهران به جیتکس راه یافت

شرکت انتقال داده های آسیاتک در راستای فعالیت های خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی و در جهت توسعه صنعت و خدمات ICT، از استارت آپ ها حمایت می نماید. بر همین اساس، استارت آپ آرتیبیشن مورد حمایت آسیاتک قرار گرفته است. آرتیبیشن تنها تیم هنری در جی تکس2018 دبی می باشد که توانست از مرحلۀ اول صعود کرده و جزو یکی از 18 تیم استارت آپی باشد که به این رقابت راه یافته است.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی شرکت آسیاتک، این رویداد در 22 مهرماه به مدت 5 روز برگزار می گردد که توسط اتاق بازرگانی تهران در بخش "ستاره های آیندۀ جی تکس" برای شرکت های نوپا فن آوری اختصاص یافته است، تا تولیدات و ایده های خلاقانه برای سرمایه گذاران بین المللی به نمایش گذاشته شده و امکان همکاری با دیگر استارت آپ ها مهیا گردد.

این گزارش حاکی است، درجشنواره جیتکس سال 96 ، 4500 استارت آپ توانستند حضور یابند که یکی از استارت آپ های ایرانی (آرتیبیشن) توانست به مرحلۀ نهایی جایزه 180 هزاردلاری راه پیدا کند.

در ادامه این گزارش آمده است، در سال 97 نیز استارت آپ های زیادی از سراسر دنیا دستاورد های خود را به جهان معرفی خواهند کرد که از بین آنها تاکنون 700 استارت آپ به جیتکس راه یافته اند که استارت آپ آرتیبیشن یکی از آنها است.

روابط عمومی شرکت آسیاتک در پایان تصریح کرد: شرکت آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور، حمایت از استارت آپ ها را در دستور کار خود قرار داده و در این راستا از دانش، تکنولوژی و حمایت های مالی خود در راستای ارتقای این شرکت های استفاده خواهد کرد.

   #استارت آپ #اتاق بازرگانی

محتوای خبر «آرتیبیشن جزو 18 تیم برتر اتاق بازرگانی تهران به جیتکس راه یافت» را در سایت «ایلنا» ببینید