تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
یک شرکت قندی در فرابورس ‍ پذیرش شد شرکت قند نقش جهان با نماد معاملاتی "قنقش" در فهرست نرخ های بازار پایه فرابورس به عنوان دویست و سی و یکمین نماد معاملاتی درج شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت قند نقش جهان(سهامی عام) به استناد ماده 36 قانون احکام برنامه های توسعه کشور و موافقت کمیته درج شرکت فرابورس ایران در فهرست نرخ های بازار پایه فرابورس به عنوان دویست و سی و یکمین نماد معاملاتی درج شد.

این شرکت که در روز ششم اسفندماه سال 85 نزد سازمان بورس اوراق بهادار به ثبت رسیده، با نماد معاملاتی "قنقش" در گروه قند و شکر و زیرگروه تولید شکر روی تابلوی فرابورس ایران رفته است.

این گزارش می افزاید: شرکت قند نقش جهان با بیش از پنجاه سال تجربه (تاسیس سال 1345) در مساحتی بالغ بر 124 هکتار یکی از تولیدکنندگان کشور در صنعت قند و شکر کشور محسوب می شود.

ظـرفیت کـارخـانه در زمـان تأسیس 1500 تن چغنـدرقند در شبانه روز بوده که درحـال حاضر این مقدار به 2000 تـن در 24 سـاعت در زمان بهره برداری چغندرقند و تصفیه 700 تن شکر خام در شبانه روز ارتقـا یافـته اسـت.

این شرکت در سال 1350 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل و در سال 1355 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است.

انتهای پیام/

   #بورس #توسعه کشور

محتوای خبر «یک شرکت قندی در فرابورس ‍ پذیرش شد» را در سایت «تسنیم» ببینید