تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پلی استیشن 4 کنسول های بازی
گلیچ جدید پلی استیشن 4 کاربران را مجبور به اعمال تنظیمات کارخانه کرد

تعدادی از کاربران ردیت اعلام کرده اند که پس از دریافت یک پیغام خصوصی در کنسول شان، پلی استیشن 4 آن ها فریز شده است و مجبور به اعمال تنظیمات کارکاخه شده اند.

به نظر می رسد کاربران گلیچ جدیدی را در کنسول پلی استیشن 4 مشاهده کرده اند. در جریان این گلیچ، عده ای از کاربران به خاطر دریافت پیام، کنسول شان فریز شده است و مجبور به اعمال تنظیمات کارخانه (Factory Reset) شده اند. عده ای از کاربران ردیت اعلام کرده اند که تنظیمات پیام های خود در PS4 را روی حالت خصوصی بگذارید؛ زیرا آن ها پیغامی را دریافت کرده اند که با باز کردن شان، کنسول شان هنگ کرده است و مجبور شده اند کنسول خود را به تنظیمات کارخانه برگردانند. نکته ی جالب این است که کاربران ردیت در این مورد اعلام کرده اند که بعضی از آن ها قادر به حذف پیام مورد نظر از طریق برنامه موبایل پلی استیشن نیستند. این در حالی است که عده ای دیگر، توانسته اند این پیام ناشناس را پاک کنند.

Huntstarck، یکی از کاربران ردیت، در این باره می گوید:

حتی پاک کردن پیام از طریق برنامه پلی استیشن هم امکان پذیر نیست. من در حال تجربه ی بازی Rainbow Six Siege بودم که یکی از بازیکنان تیم حریف از یک حساب کاربری ساختگی استفاده کرد و یک پیام را برای تمامی اعضای تیم من فرستاد. همه ی ما کنسول مان فریز کرد و مجبور شدیم آن را به تنظیمات کارخانه برگردانیم. تنها یکی از اعضای تیم من به این مشکل بر نخورد؛ زیرا تنظیمات حساب کاربری اش روی حالت خصوصی بود. پیشنهاد می کنم سریعا تنظیمات پیام های خود را روی حالت خصوصی قرار بدهید.

یکی دیگر از کاربرهای ردیت در این باره افزود:

من در حین تجربه ی بازی Rocket League به این مشکل برخورد کردم. یک پیام ناشناس دریافت کردم و بعد از گذشت یک دقیقه کنترلر و کنسول من فریز کرد و نمی توانستم هیچ کار خاصی را انجام بدهم. حتی نمی توانم به صفحه ی Home کنسول برگردم و مدام با بخش «گزارش خطا» روبه رو می شوم.

کمپانی سونی هنوز در این مورد بیانیه ای را منتشر نکرده است. با این حال بهترین راه این است که وارد تنظیمات حساب کاربری و پیام های خود شوید و آن را روی حالت خصوصی قرار بدهید. نظر شما کاربران زومجی در مورد این گلیچ جدید چیست؟

   #پلی استیشن

محتوای خبر «گلیچ جدید پلی استیشن 4 کاربران را مجبور به اعمال تنظیمات کارخانه کرد» را در سایت «زومجی» ببینید