تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بسته اتحادیه اروپا برای ادامه برجام پیش از ۱۳ آبان اعلام می شود رئیس کمیته هسته ای مجلس گفت: بسته اتحادیه اروپا برای ادامه برجام پیش از ۱۳ آبان اعلام می شود. به گزارش افکارنیوز،

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری رئیس کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بازدیدهای این کمیته از تاسیسات هسته ای کشورمان مستمراً انجام می شود، گفت: تا زمانی که جمهوری اسلامی از برجام خارج نشده ارزیابی از سایت های هسته ای را در دستور کار خود داریم.

وی با بیان اینکه گزارش پنجم و ششم درباره روند اجرای برجام ادغام و در غالب یک گزارش به هیئت رئیسه مجلس ارسال شده است، ادامه داد: هیئت رئیسه پارلمان باید این گزارش را در دستور کار هفتگی قوه مقننه قرار دهد تا در صحن علنی پارلمان قرائت شود.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: کمیته هسته ای مجلس گزارش هایی شش ماهه بعدی خود را درباره روند اجرای برجام تهیه خواهد کرد.

رئیس کمیته هسته ای مجلس با اشاره به مذاکرات ایران و اروپا برای ادامه اجرای برجام، اضافه کرد: در این باره یک جلسه نیز با برخی از سفرای کشورهای اروپایی در کمیسیون امنیت ملی داشته ایم.

ذوالنوری با بیان اینکه اروپایی ها تقریباً به جمع بندی درباره اینکه در 13 آبان چه اقداماتی انجام دهند، رسیده اند، افزود: تصمیم گیری های در این زمینه بین ایران و اروپا انجام شده و بسته هایی نیز در نظر گرفته شده که قبل از 13 آبان که شروع تحریم های آمریکا ضد کشورمان است، اعلام خواهد شد.

   #برجام #اتحادیه اروپا #کمیسیون امنیت ملی #تاسیسات هسته ای #امنیت ملی

محتوای خبر «بسته اتحادیه اروپا برای ادامه برجام پیش از ۱۳ آبان اعلام می شود» را در سایت «افکارنيوز» ببینید