تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
01344819.jpgیواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان بعد از شکست 3-0 شاگردانش در مقابل هلند که دیروز شنبه در چهارچوب رقابتهای لیگ ملتهای یوفا اتفاق افتاد مدعی شد که تیم ملی آلمان از کمبود اعتماد به نفس رنج می برد.

به گزارش "ورزش سه"، آلمان دیشب در مقابل هلند 21 شوت روانه ی دروازه ی حریف کرد ولی موفق به گلزنی نشد تا نمایش های ضعیف مانشافت همچنان ادامه داشته باشد. مانشافت از 10 بازی اخیر خود شش مسابقه را با شکست پشت سر گذاشته و از جام جهانی، در همان مرحله ی گروهی خداحافظی کرده است.

لوو که بعد از بازی دیشب توانست رکورد سپ هربرگر مربی افسانه ای تاریخ فوتبال آلمان را بشکند و تعداد بازی هایی که به عنوان سرمربی تیم ملی آلمان در آنها حضور داشته را به 168 بازی برساند، بعد از مسابقه به خبرنگاران گفت:" موضوع فقط تبدیل کردن فرصتهای گلزنی به گل نیست. ما تا زمانی که گل اول را خوردیم خوب بازی می کردیم و فقط از فرصت هایمان استفاده نکردیم. ولی بعد از دریافت گل اول، کاملاً مشخص بود که نتایج اخیر تیم ملی باعث شده ما به کمبود اعتماد به نفس دچار شویم".

01344819.jpg

لوو در ادامه گفت:" اینکه چرا ما گل نمی زنیم سوالی است که جواب دادن به آن دشوار است. ما در هر بازی فرصتهای گلزنی عالی ای داریم. اگر این بازی را 1-0 می باختیم قابل قبول بود ولی اینکه تیم در 10 دقیقه ی آخر بازی به این شکل از هم بپاشد اصلاً خوب نیست".

تیمو ورنر مهاجم آلمان هم بعد از بازی گفت که دریافت گل اول از هلند برای مانشافت ضربه ی خیلی سختی بوده. گلی که با ضربه ی سر ویرجیل فان دیک از روی یک کرنر به دست آمد تا هلند بهترین پیروزی خود بر همسایه ی بزرگش را به ثبت برساند. هلند همچنین از سال 1992 موفق نشده بود آلمان را در یک بازی رسمی شکست دهد.

01344818.jpg

   #آلمان #هلند

محتوای خبر «لوو: دچار کمبود اعتماد به نفس هستیم» را در سایت «ورزش سه» ببینید