تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
2799
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: اگر دانشگاه آزاد می خواهد تبدیل به گزینه اول انتخاب داوطلبان ورود به دانشگاه شود باید دانشگاهی کارآفرین باشد تا دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی بتوانند وارد بازار کار شده و چرخ های صنعت کشور را بچرخانند.

دکتر حسین زینلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، درباره تبدیل دانشگاه آزاد به انتخاب اول داوطلبان تا سال 1404، گفت: مهم ترین هدف هر داوطلب ورود به دانشگاه کسب شغل مناسب و اطمینان از آینده است؛ بنابراین اگر دانشگاه آزاد می خواهد تبدیل به گزینه اول انتخاب داوطلبان ورود به دانشگاه شود باید دانشگاهی کارآفرین باشد تا دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی بتوانند وارد بازار کار شده و چرخ های صنعت کشور را بچرخانند.

وی افزود: در حال حاضر شرکت های فناور و مراکز رشدی در دانشگاه آزاد وجود دارد که از ایده های نو گرایانه دانشجویان حمایت کرده و زمینه برای فعالیت آنها را در امور مختلف فراهم می کند. بسیاری از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی قراردادها و تفاهم نامه هایی را با صنایع مختلف منعقد کردند که از فارغ التحصیلان این دانشگاه در همکاری با کارخانجات و صنایع مختلف استفاده می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در ادامه خاطر نشان کرد: برگزاری دوره های مهارت آموزی عمومی و تخصصی استارتاپی یکی از فعالیت های مهم دانشگاه آزاد اسلامی در کسب مهارت برای دانشجویان این دانشگاه است که ضمن تحصیل در دانشگاه، مهارت های لازم را کسب می کنند.

زینلی در پایان خاطر نشان کرد: آنچه مسلم است، دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به امکانات و ظرفیت های بالقوه ای که دارد قطعا توانایی تبدیل به دانشگاه برتر کشور را دارد و تا سال 1404 در سایه مدیریت کار آمد ریاست جدید دانشگاه گزینه اول داوطلبان ورود به دانشگاه خواهد شد.

انتهای پیام/

188 / 167

   #دانشگاه آزاد #کاشان

محتوای خبر «کارآفرینی، مهم ترین اولویت دانشگاه آزاد اسلامی است» را در سایت «ایسکا نیوز» ببینید