تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
ترکیه
شبکه خبری سی ان ان آمریکا به نقل از «یک منبع اطلاعاتی خارجی» ادعا کرد که آنکارا اسناد صوتی و تصویری شوکه کننده ای درباره قتل «جمال خاشقجی» در اختیار دارد.

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز، شبکه خبری سی .ان .ان آمریکا به نقل از «یک منبع اطلاعاتی خارجی» ادعا کرد که ترکیه اسناد صوتی و تصویری «شوکه کننده ای» از قتل «جمال خاشقجی»، روزنامه نگار اهل عربستان سعودی در محل کنسولگری این کشور در استانبول در اختیار دارد.

این شبکه در گزارش خود آورده است: «شواهد و دلایلی توسط یک نهاد امنیتی غربی به منبع خبری ما ارائه شده که نشان می دهد داخل کنسولگری عربستان سعودی در استانبول، علیه جمال خاشقجی ضرب و شتم صورت گرفته است.»

منبع خبری ما همچنین گفته که شواهدی از لحظه کشته شدن خاشقجی نیز وجود دارد. نهاد امنیتی مذکور همچنین گفته که در تماس های خود با مقامات ترکیه شواهدی «شوکه کننده و انزجارآمیز» از این واقعه به دست آورده است.

لازم به ذکر است مقامات امنیتی ترکیه اعلام کرده اند که جمال خاشقجی روزنامه نگار اهل عربستان سعودی روز دوم ماه اکتبر جاری به منظور انجام امور رسمی وارد کنسولگری این کشور در استانبول شده و از آن خارج نشده است.

انتهای پیام /

183 / 159

   #ترکیه #عربستان سعودی #قتل #استانبول #سی ان ان #آنکارا

محتوای خبر «سی ان ان: اسناد قتل « خاشقجی» در اختیار ترکیه است» را در سایت «ایسکا نیوز» ببینید