تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
ابتلای رییس سابق فدراسیون کاراته به سرطان رئیس فدراسیون پزشکی درباره آخرین وضعیت بهزاد کتیرایی رئیس اسبق فدراسیون کاراته گفت: کتیرایی به دلیل مبتلا به بیماری سرطان از امروز دچار مشکل قلبی و تنفسی شده است و از شرایط جسمانی مساعدی برخوردار نیست.

دکتر غلامرضا نوروزی درباره وضعیت بهزاد کتیرایی اظهار کرد: بهزاد کتیرایی رئیس اسبق فدراسیون کارااته و از مدیران موفق وزارت ورزش و جوانان از اسفند سال گذشته به فدراسیون پزشکی ورزشی مراجعه کردند که به خاطر دردی که در ناحیه دست و ضایعاتی که در ناحیه کمر داشتند و همچنین به خاطر ترکش هایی که در دست او وجود داشت فکر کردیم این مشکل به خاطر همین مساله است اما با بررسی های صورت گرفته و با داروهایی که به وی تزریق شد، متاسفانه متوجه شدیم که این دردها به علت داروهایی است که برای ضایعات جنگی و همچنین پیوند کلیه استفاده کرده و به سرطان غدد لنفاوی دچار شده است.

وی گفت: کتیرایی در طی این مدت به پنج مرحله شیمی درمانی جواب داد اما مرحله ششم را به خاطر ضعف جسمانی نتوانست شیمی درمانی را ادامه دهد و امروز صبح دچار مشکل قلبی و تنفسی شد که پس از انجام مراحل احیای قلب و تنفس، مجدداً فعالیت خود را آغاز کرده است.

نوروزی تصریح کرد: کتیرایی در حال حاضر در آی سی یوی بیمارستان عرفان به سر می برد و با دستگاه نفس می کشد. وی از جانبازان جنگ تحمیلی است و علی رغم اینکه طی این مدت دچار این بیماری بود تقریبا از یک ماه پیش مشکل وی جدی تر شده است.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد: وی یکی از مدیران موفق صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی بود و تا یک ماه پیش در صندوق مشغول فعالیت و خدمات رسانی به ورزشکاران بود ولی در چند روز اخیر حال وی وخیم شده و شرایط جسمانی مساعدی ندارد. من از تمام مردم درخواست می کنم برای شفای عاجل او دعا کنند و فکر می کنم هیچ ورزشکاری نباشد که اسم وی را به نیکی یاد نکند. او برای همه خاطرات خوبی داشته و امیدوارم دوباره بتواند صحیح و سالم به کار خود در ورزش ادامه دهد.

وی در پایان گفت: با توجه به تماس های مکرری که علاقه مندان به ورزش برای اطلاع از وضعیت وی با فدراسیون پزشکی ورزشی داشته اند ما از همه علاقه مندان و مردم خواهش می کنیم به بیمارستان مراجعه نکنند چون ایشان در آی سی یو به سر می برد و حضور مردم موجب اخلال در نظم بیمارستان می شود. قطعا شرایط وی را از طریق رسانه ها به تمام علاقه مندان و دوستداران وی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

   #شیمی درمانی #سرطان

محتوای خبر «ابتلای رییس سابق فدراسیون کاراته به سرطان» را در سایت «یک ورزش» ببینید