تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری فارس: پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس در دوشنبه 16مهرماه

پدر صنعت موشکی رژیم صهیونیستی: به احترام توان موشکی ایران کلاه از سر برمی دارم، دلیل نگرانی یک سلبریتی از گرانی دلار آشکار شد، بانک های ایران مجری تحریم های آمریکا شدند+سند، یادتان باشد وزیر خارجه ما هستید و جدیدترین جزئیات حفر رودخانه ژرف سیستان و بلوچستان در عمق 2200 متری پربیننده ترین اخبار دیروز خبرگزاری فارس بود.

پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته (دوشنبه 16 مهرماه) را در اینجا مشاهده می کنید:

پدر صنعت موشکی رژیم صهیونیستی: به احترام توان موشکی ایران کلاه از سر برمی دارم!

«یوزی رابین» رئیس سابق سازمان موشکی رژیم صهیونیستی و ملقب به پدر صنعت موشکی اسرائیل درباره توان مهندسان ایرانی در ساخت موشک گفته است: به احترام توان موشکی ایران کلاه از سر برمی دارم!

دلیل نگرانی یک سلبریتی از گرانی دلار آشکار شد!

حمید فرخ نژاد در یک گفت وگوی ویدیویی، دلیل دغدغه مندی اش نسبت به گرانی دلار را نمایان کرد. او می گوید ماهانه ۱۰ هزار دلار برای خانواده اش در یک کشور خارجی می فرستد؛ پولی که برای یک زندگی شاهانه در بهترین شهر آمریکا هم زیاد است.

بانک های ایران مجری تحریم های آمریکا شدند+سند

براساس یک بخشنامه بانکی، در صورتی که اشخاص حقیقی و حقوقی در لیست تحریم های سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپایی، وزارت امور خارجه و خزانه داری آمریکا قرار داشته باشند، امکان ارائه خدمات بانکی به آنها وجود ندارد.

یادتان باشد وزیر خارجه ما هستید!

وزیر خارجه کشورمان در جلسه علنی مجلس درباره بررسی لایحه مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) گفت؛ نه من و نه آقای رئیس جمهور نمی توانیم تضمین بدهیم که با پیوستن به CFT مشکلات ما حل خواهد شد. اما می توانیم تضمین بدهیم با نپیوستن به این لایحه، آمریکا بهانه مهمی برای افزایش مشکلات ما پیدا خواهد کرد»! آمریکا ازاین سخنان چه پیامی دریافت می کند؟

جدیدترین جزئیات حفر رودخانه ژرف سیستان و بلوچستان در عمق 2200 متری

نماینده مردم زابل در مجلس آخرین جزئیات رودخانه ژرف واقع در سیستان و بلوچستان را تشریح کرد.

برای مشاهده متن کامل اخبار ، روی عناوین آن ها کلیک کنید.

انتهای پیام/ب

   #بلوچستان #سازمان ملل #وزارت امور خارجه #رئیس جمهور #حمید فرخ نژاد #تروریسم #اسرائیل #خانواده

محتوای خبر «پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس در دوشنبه 16مهرماه» را در سایت «فارس نیوز» ببینید