تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
شهرام زندی با دو آلبوم جدید می آید شهرام زندی خواننده می گوید در حال حاضر چند تک آهنگ در دست انتشار دارد که به زودی منتشر می شود و چهار قطعه جدید نیز برای صداوسیما آماده کرده است.

سرویس موسیقی هنرآنلاین: شهرام زندی خواننده در گفت وگو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین، گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای انتشار دو آلبوم هستیم که این دو اثر تا پایان سال جاری منتشر می شود.

این خواننده افزود: اشعار و قطعات این آثار متفاوت است و ژانر آن ها راک، پاپ شرقی و …. است. برای همکاری به دنبال اسم ورسم افراد نبودم، بلکه مهم بود با کسانی همکاری کنم که آثار خوبی خلق کنیم.

زندی تأکید کرد: در حال حاضر چند تک آهنگ با عنوان "قلمرون"، "آروم آروم"، "فال حافظ" و "سرنوشت" در دست انتشار دارم که مجوز این آثار صادر شده است و به زودی منتشر می شود. همچنین چهار قطعه جدید برای صداوسیما آماده کرده ام که قطعه "سرنوشت" به زودی منتشر می شود و من این اثر را خیلی دوست دارم زیرا یک کار رمانتیک است.

این خواننده درباره وضعیت موسیقی خاطرنشان کرد: من سال 1376 کار موسیقی را شروع کردم و هنرمندانی که در آن سال ها فعالیت می کردند با دل و جان کار می کردند و چون تمامی کارها دلی بود در ذهن ها ماندگار می شد. امروزه پول به هنر ضربه های جبران ناپذیری زده است. در گذشته هم بود ولی پول در مرحله دوم قرار داشت و در مرحله اول عشق و علاقه بود و به همین دلیل آثار ماندگاری خلق می شد.

  

محتوای خبر «شهرام زندی با دو آلبوم جدید می آید» را در سایت «هنرآنلاین» ببینید