تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
یک زن تبعه بیگانه با بیش از ۶۹ میلیارد ریال کلاهبرداری به بهانه تهیه ویزای کانادا در مشهد دستگیر شد.
به گزارش نامه نیوز سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: در پی اجرای طرح عملیاتی ذوالفقار ۹۷ در شرق استان تهران و در راستای طرح شکایت فردی مبنی بر وقوع یک فقره کلاهبرداری Fraud میلیونی توسط یک خانم به بهانه تهیه ویزای کانادا در ورامین بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس Police آگاهی استان قرار گرفت.

رئیس پلیس شرق تهران در تشریح جزییات این خبر افزود: با تحقیقات میدانی پلیس مشخص شد این متهم با استفاده از وعده های فریبنده به بهانه تهیه ویزای خانوادگی کشور کانادا، اقدام به کلاهبرداری از افرادی در سراسر ایران کرده و در حال حاضر متواری است.ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی دقیق، رد وی را در اردوگاه اتباع بیگانه در شهر مشهد مقدس می زنند و با هماهنگی مقام قضائی او را که قصد خروج از کشور داشت دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل کردند. وی که در ابتدا قصد منحرف کردن ماموران با هویت جعلی را داشت در نهایت پس از مواجهه با ادله محکم پلیس به ۱۶۰ فقره کلاهبرداری به بهانه تهیه ویزای کانادا به ارزش بیش از ۶۹ میلیارد ریال اعتراف کرد.

ناظری با بیان این مطلب که حوزه فعالیت مجرمانه این فرد کلاهبردار در استان های تهران، فارس و قم بوده، خاطر نشان کرد: متهم به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی و با قرار وثیقه روانه زندان Prison شد.

   #کانادا #ورامین #مشهد #استان تهران

محتوای خبر «این زن در ورامین ویزای کانادا صادر می کرد!» را در سایت «نامه نیوز» ببینید