تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
میزان وام گیری شرکت های آمریکایی برای تجهیزات ۱۴ درصد جهش کرد

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، یک گروه تجاری که نماینده موسسات مالی تامین کننده وام تجهیزات می باشد، اعلام کرد که میزان وام دریافتی توسط شرکت های آمریکایی برای سرمایه گذاری در تجهیزات، در ماه آگوست، ۱۴ درصد جهش کرده است.

اتحادیه لیزینگ و فایننس تجهیزات، ای ال اف ای، اعلام کرد که در ماه گذشته، شرکت های آمریکایی برای دریافت ۸.۹ میلیارد دلار وام جدید ثبت نام کرده اند که نسبت به ۷.۸ میلیارد دلار ماه مشابه سال گذشته، ۱۴ درصد جهش داشته است.

مدیر اجرایی ارشد ای ال اف ای، رالف پتا، در بیانیه ای گفت: داده های اساسی اقتصادی آمریکا، به نفع هزینه کردهای سرمایه گذاری در شرکت های بزرگ و کوچک است و آمار تجهیزات و دارایی های خریداری شده شرکت ها، رو به رشد است.

ای ال اف ای که دفتر مرکزی آن در واشنگتن است و در مورد فعالیت های اقتصادی بخش فاینانس تجهیزات آمریکا که ۱ تریلیون دلار گردش دارد، گزارش می دهد، گفت که در ماه آگوست نرخ تایید وام ها ۷۶.۴ درصد شد که اندکی از ۷۶.۲ درصد در ماه جولای بهتر است.

شاخص لیزینگ و فاینانس ای ال اف ای میزان تجهیزات تجاری ای را که فاینانس آنها در ایالات متحده انجام شده است را ارزیابی می کند. این گزارش برای تکمیل گزارش سفارش کالای وزارت تجارت آمریکا طراحی شده است، که معمولا چند روز بعد از آن ارائه می شود.

ای ال اف ای اعلام کرد که شاخص اعتماد به شرایط تجاری در آمریکا، در ماه سپتامبر به ۶۵.۵ واحد رسیده است، در حالی که در ماه آگوست ۶۰.۷۰ بوده است. هرگونه رقم بالای ۵۰ نشان دهنده چشم اندازی مثبت است.

   #وام #واشنگتن #موسسات مالی

محتوای خبر «میزان وام گیری شرکت های آمریکایی برای تجهیزات ۱۴ درصد جهش کرد» را در سایت «خبرگزاری مهر» ببینید