تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
n83035514-72550692.jpg

به گزارش ایرنا در پیام آیت الله عبدالکریم عابدینی که یکشنبه شب از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه منتشر شده؛ آمده است: در ایام سوگواری و عزاداری اباعبدالله الحسین، بازگشت پیکر یکی از شهدای جاویدالاثر استان قزوین شهید جمشید صیادی بعد از گذشت 33 سال از زمان شهادتش، به آغوش میهن اسلامی، فضای استان را کربلایی و یاد شهدای دفاع مقدس و شهیدان کربلا را باهم عجین کرد.
در این پیام اضافه شده است: شهدای انقلاب اسلامی با ایستادگی و مقاومت و تاسی از شهدای کربلا راه حسین بن علی ( ع ) را ادامه داده اند و اکنون این وظیفه خطیر و پاسداری از این مسیر بر عهده ماست.
آیت الله عابدینی در این پیام افزوده است:اینجانب بازگشت پیکر مطهر این شهید بزرگوار را به خانواده معزز ایشان و عموم مردم شهیدپرور استان قزوین تبریک و تسلیت عرض نموده و از تمامی اقشار انقلابی قزوین دعوت می کنم همچون گذشته با حضور در مراسم تشییع این شهید در کنار عزاداری سالار شهیدان جلوه ای از برکات دفاع مقدس را به نمایش گذارند.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین از درگاه خداوند متعال برای این شهید گرانقدر هم نشینی با شهدای کربلا را مسئلت کرده است .
این شهید بزرگوار به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت و بیستم بهمن 1364در عملیات والفجر هشت در شلمچه به شهادت رسید و تا هفته گذشته اثری از پیکر مطهرش به دست نیامده بود.
استان قزوین دارای بیش از سه هزار شهید گلگون کفن است.
6012

انتهای پیام /*

   #قزوین #کربلا #دفاع مقدس #شهادت #خانواده #انقلاب اسلامی #حسین بن علی #امام جمعه