تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

آی سینما: هریسون فورد ستاره هالیوود و بازیگ سری فیلم های پرطرفدار «جنگ ستارگان» و «ایندیانا جونز» در کنفرانسی که در شهر سن فرانسیسکو تغییرات اقلیمی و جوی را «قطب نمای اخلاقی عصر ما» خواند و نسبت به آینده بشریت هشدار داد.

سخنرانی شورانگیز این بازیگر کهنه کار به شدت در شبکه های اجتماعی و رسانه ها مورد توجه قرار گرفته است. فورد در این کنفرانس گفته است: اگر ما مسیری را که امروز در آن هستیم تغییر ندهیم، آینده بشریت به خطر می افتد. وقتی تلاش می کنید چالش های تغییرات جوی را بشناسید، التماس می کنم که طبیعت را فراموش نکنید.»

او در ادامه حرف های خود در کنفرانس اقدامات آب و هوای جهان به مواضع دونالد ترامپ اشاره کرد و خطاب به شرکت کنندگان گفت: «به خاطر خدا به رهبرانی رای ندهید که به علم باور ندارند. یا از آن بدتر، به خاطر منافع شخصی وانمود می کنند که به علم اعتقاد ندارند. هرگز فراموش نکنید برای چه کسی مبارزه می کنید.»

هریسون فورد همچنین اضافه کرده: «اگر نتوانیم از طبیعت محافظت کنیم، از خودمان هم نمی توانیم. اصلا وقت نداریم. بیایید تلفن های خود را خاموش کنیم، آستین ها را بالا بزنیم و بر این هیولا غلبه کنیم.»

این سخنرانی بازیگر مشهور باعث شد نام او در شبکه های اجتماعی مثل توییتر داغ شود و به همین دلیل برخی کاربران نوشتند با دیدن داغ شدن نامش، اول تصور کرده بودند او از دنیا رفته است.

9417

برچسب ها:
  • هریسون فورد: به رهبرانی رای ندهید که به علم اعتقاد ندارند

   #هشدار #هالیوود #دونالد ترامپ #توییتر #بازیگر مشهور

محتوای خبر «هریسون فورد: به رهبرانی رای ندهید که به علم اعتقاد ندارند» را در سایت «آی سینما» ببینید