تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رئیس پلیس راه مازندران گفت: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به صورت عادی و روان است. محدودیت های ترافیکی به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی از فردا در راه های استان اعمال خواهد شد.

علیرضا قدمی امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به اینکه آرامش به راه های مازندران بازگشت، افزود: امروز وضعیت عادی تردد در جاده های استان برقرار است ولی از فردا انتظار داریم شاهد ترافیک شهریوری در راه های مازندران باشیم و جاده ها شلوغ شود.

رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: محدودیت های ترافیکی به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی از فردا در راه های استان اعمال خواهد شد.

این مسوول با تاکید بر اینکه باتوجه به شرایط ترافیکی زمان خوبی برای انجام سفرها نیست، خاطرنشان کرد: توصیه ما به مسافران این است زمان برگشت از سفرها را به روزهای پایانی شهریور ماه موکول نکنند.

قدمی با هشدار اینکه تصادفات واژگونی در حال افزایش است، تصریح کرد: دلیل این تصادفات تخطی از سرعت مطمئنه و خستگی و خواب آلودگی و ناتوانی در کنترل وسایل نقلیه بوده است که لازم است با مدیریت زمان و استراحت کافی در راه های استان تردد کنند.

وی گفت: مسافران از رانندگان هنگام شب پرهیز کرده و خاطره ای خوشی از این سفر تجربه کنند.

   #مازندران #هشدار

محتوای خبر «محدودیت های ترافیکی از فردا در محور های شمالی» را در سایت «الف» ببینید