تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پلیس آمریکا قتل های زنجیره ای یک مأمور مرزبانی آمریکا یکی از ماموران مرزبانی آمریکا در ایالت تگزاس، به اتهام قتل های زنجیره ای بازداشت شد. دادستان این منطقه پرونده را "هولناک" خوانده است. قربانی ها به شکل مشابهی به قتل رسیدند.

به گزارش جام نیوز، بی بی سی گزارش داد؛ یکی از ماموران مرزبانی آمریکا در ایالت تگزاس، به اتهام قتل زنجیره ای چهار نفر بازداشت شد. پس از آنکه زنی با مراجعه به پلیس در شهر لاردو ادعا کرد از چنگ خوان دیوید اورتیز فرار کرده، ماموران برای بازداشت او اقدام کردند.

وی ابتدا توانست فرار کند اما سرانجام در نزدیکی هتلی دستگیر شد. به نوشته یک روزنامه محلی پلیس در این باره اعلام کرده است: "ما قاتل زنجیره ای را بازداشت کردیم."

به گزارش رسانه های محلی جنازه هر چهار قربانی در یک ماه اخیر در نزدیکی جاده ای در منطقه ای روستایی پیدا شد. دادستان این منطقه پرونده را "هولناک" خوانده و گفته است که علیه خوان دیوید اورتیز برای چهار فقره قتل اعلام جرم می شود. هر چهار قربانی به شکل مشابهی به قتل رسیدند.

قربانی پنجم سوار خودروی دیوید اورتیز شده بود، اما کمی بعد احساس خطر کرد و قصد داشت در یک پمپ بنزین از خودرو پیاده شود که مامور مرزبانی سلاحش را به سوی او هدف گرفت. این زن سرانجام توانست فرار کند. یکی از مقام های مرزبانی ضمن ابراز همدردی با خانواده های قربانیان گفته است که این اداره با تحقیقات پرونده همکاری کامل دارد.

   #قتل #خودرو #خانواده #بی بی سی

محتوای خبر «قتل های زنجیره ای یک مأمور مرزبانی آمریکا» را در سایت «جام نیوز» ببینید