تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رئیس سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران گفت: امسال خودروهای پراید بالای 10 سال سن را از گردش سرویس مدارس خارج کرده ایم و ثبت نام و مجوز برای آنها صادر نمی شود.
علیرضا قنادان به موضوع ساماندهی سرویس مدارس اشاره کرد و گفت: امسال برخلاف سال های گذشته که معمولا شرکت های خصوصی متولی نظارت و ساماندهی بودند، امسال خودمان مستقیم وارد شده ایم.

وی ادامه داد: تمامی خودروها، رانندگان و پیمانکاران در صورتی که بخواهند با آموزش و پرورش کار کنند، ملزم شدند براساس دستورالعمل اجرایی سرویس مدارس که به امضای وزیر کشور و وزیر آموزش و پرورش رسیده و ابلاغ شده، تمام مجوزهای خود را از شهرداری دریافت کنند.

رئیس سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران گفت: براساس آخرین آمار گرفته شده ، نزدیک به ۱۴ هزار خودروی سرویس مدارس ثبت نام کردند و معاینه فنی آنها چک شده و از این تعداد حدود ۵ هزار نفر خانم هستند.

قنادان با بیان اینکه این تعداد سرویس مدرسه که راننده شان خانم است کافی است، گفت: عموما رضایتمندی ها از سرویس بانوان بالاتر است.

وی با بیان اینکه امسال برای مدارس دخترانه ترجیح استفاده از راننده خانم قائل شدیم، گفت: با کمبود راننده خانم مواجه نیستیم و تأمین خودرو در این باره با پیمانکاران است.

وی ادامه داد: چندین بار فراخوان داده ایم و همه امسال باید در سامانه ثبت نام کنند.

قنادان افزود: امسال خودروهای پراید بالای ده سال سن را از گردش سرویس مدارس خارج کرده ایم و ثبت نام و مجوز برای آنها صادر نمی شود و تنها به خودروهای بانوانی که زنان سرپرست خانوار هستند و ماشین شان بالای ده سال سن دارد اجازه تردد می دهیم.

   #شهرداری #شهرداری تهران #وزیر کشور #سامانه #زنان سرپرست خانوار #خودرو

محتوای خبر «پراید ۱۰ ساله از سرویس مدارس خارج شد» را در سایت «نکته آنلاین» ببینید