تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
درخواست مالی هیئت بسکتبال از بازیکنان حق استعدادها را ضایع می کند

به گزارش خبرنگار مهر، رامین طباطبایی بعدازظهر یکشنبه پس از انتخاب اسدالله کبیر به عنوان رئیس هیئت بسکتبال استان گلستان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: آقای کبیر با توجه به توانایی و تجربه زیاد می توانند به خوبی هیئت بسکتبال گلستان را مدیریت کنند و شاهد ارتقای این رشته در استان باشیم.

وی افزود: بسکتبال گرگان و گلستان همواره جایگاه ویژه ای در کشور داشته و مردم این منطقه به خوبی با این ورزش آشنا هستند و امیدواریم هیئت بسکتبال استان از تمامی ظرفیت ها استفاده کند.

رئیس فدراسیون بسکتبال در خصوص درخواست مالی هیئت بسکتبال گلستان از بازیکنان تیم منتخب استان برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور، گفت: هیئت ها برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور نباید از بازیکنان پول بگیرند، اما گاهی خانواده ها با رضایت خودشان به هیئت کمک می کنند که این اشکالی ندارد.

طباطبایی تصریح کرد: پول گرفتن از بازیکنان برای اعزام به مسابقات کار جالبی نیست زیرا هزینه زیادی ندارد و فکر نمی کنم وضعیت مالی هیئت های استانی به قدری ضعیف باشد که از بازیکنان و خانواده ها پول بگیرند.

وی ادامه داد: ما از درخواست های مالی هیئت های بسکتبال از بازیکنان جلوگیری می کنیم و اگر مستندات لازم به دست ما برسد برخورد خواهیم کرد زیرا با این کار حق استعدادها ضایع می شود.

وی در خصوص وضعیت داوران بسکتبال استان گلستان خاطرنشان کرد: هیئت بسکتبال گلستان باید در این بخش فعالیت داشته باشد تا داوران استان در کلاس های مختلف شرکت کنند و تعداد آنها به مرور زمان افزایش یابد.

   #گلستان #خانواده #گرگان

محتوای خبر «درخواست مالی هیئت بسکتبال از بازیکنان حق استعدادها را ضایع می کند» را در سایت «خبرگزاری مهر» ببینید