تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
سرمربی السد: حق اشتباه نداریم/ برای تمام هواداران قطری پیامی داریم مانوئل فریرا می گوید بازی با استقلال را با تساوی بدون گل آغاز خواهند کرد و کاری به پیروزی بازی رفت نخواهند داشت.

به گزارش جی پلاس، مانوئل فریرا که شاگردانش در بازی رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 3 بر یک استقلال را در ورزشگاه آزادی شکست دادند، در آستانه دیدار برگشت دو تیم با حضور در کنفرانس خبری گفت: بازی فردا مقابل استقلال ایران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و ما بازی را با نتیجه صفر بر صفر آغاز خواهیم کرد و اصلاً به نتیجه بازی رفت فکر نمی کنیم. در واقع طوری بازی خواهیم کرد که انگار گلی در بازی رفت نزده ایم. برای تساوی بازی نمی کنیم و برای پیروزی و کنترل بازی خواهیم جنگید تا صعودمان به مرحله نیمه نهایی قطعی شود.

وی افزود: برای تمامی هواداران قطری پیامی دارم و آن این است که از السد در این بازی حمایت کنید که نماینده قطر است. اگر به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنیم، این برای سومین بار در تاریخ باشگاه السد است که موفق به انجام این کار می شویم. ما به نقاط قوت استقلال واقف هستیم و می دانیم که چه چیزی انتظارمان را می کشد. خیلی مهم است که در بازی فردا مرتکب اشتباه نشویم و با اعتماد به بازیکنان به دنبال پیروزی باشیم.

سرمربی پرتغالی السد ادامه داد: رویای السد رسیدن به مرحله نیمه نهایی است و از بازیکنانم خواسته ام که در تمام طول بازی تمرکزشان را حفظ کنند. به ثمر رساندن یک گل زودهنگام مقابل استقلال انگیزه ما را برای کسب عنوان قهرمانی در این رقابت ها دوچندان خواهد کرد. همانطور که گفتم برای رسیدن به این هدف باید سخت تلاش کنیم و مرتکب اشتباهی نشویم.

   #استقلال #نیمه نهایی #ورزشگاه آزادی #لیگ قهرمانان #قطر #لیگ قهرمانان آسیا

محتوای خبر «سرمربی السد: حق اشتباه نداریم/ برای تمام هواداران قطری پیامی داریم» را در سایت «جماران» ببینید