تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

مدیر هیات رزمندگان اسلام استان کرمان به نقش مهم زنان در جامعه اشاره و تصریح کرد: حضرت زینب (س) در واقعه کربلا تاریخ را به هم ریخت و شما بانوان نیز باید اینگونه تاریخ ساز باشید.

به گزارش نشانه نیوز، سید ابراهیم یزدی مدیر هیات رزمندگان اسلام استان کرمان با اشاره به مشکلات سیاسی و اقتصادی در کشور، گفت: اینگونه نیست سرنوشت یک مملکت را مسایل سیاسی و اقتصادی تعیین کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه کسانی که این مشکلات را به وجود آورده اند در داخل همین کشور هستند که این بساط را در سایه غفلت و عدم نظارت برای مردم پهن کرده اند.

این یادگار ارزشمند دوران دفاع مقدس افزود: کشور ما اهل بیت را دارد و در سایه اتکا به آنها غنی هستیم و اعتبار کسب کرده ایم.

مدیر هیات رزمندگان اسلام استان کرمان ادامه داد: امیدواریم با مدد از ائمه اطهار و شهدا بتوانیم در کنار مقام معظم رهبری و انقلاب بایستیم.

نهمین همایش شیرخوارگان حسینی با عطر حضور دو شهید گمنام در حسینیه ثارالله، با پرده خوانی واقعه کربلا و مداحی برادران حاج احمد زینلی از تهران و کربلایی علیرضا زارع ویژه خانم ها و فرزندان خردسالشان، به همت هیات رزمندگان اسلام کرمان برگزار شد.

   #کربلا #مقام معظم رهبری #دفاع مقدس