تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
گروه فرهنگی - نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری باتاکید بر اینکه کتاب، بهترین راه انتقال معلومات افراد به یکدیگر است، گفت: توانایی نوشتن کتاب یکی از نعمت های خداوند است که به نویسنده کتاب داده می شود و باید قدر این موهبت خدادادی را دانست.

کتاب، بهترین راه انتقال معلومات افراد به یکدیگر است

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی آیت الله سیدعلی اکبر قریشی نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری صبح امروز در بازدید از شانزدهمین نمایشگاه کتاب ارومیه بیان کرد: تمام معلومات مردم در این کتاب هایی است که عرضه می شوند و خداوند مردم را طوری خلق کرده که هر آنچه معلومات دارند به قلم آورده و این اطلاعات را به دیگران نیز منتقل کنند.

وی ادامه داد: این ویژگی در تمام انسان ها مشترک است که علاقه دارند دانسته های خود را به دیگران نیز منتقل کنند و از تمام امکاناتی که دارد استفاده می کنند تا هر آنچه در ذهن خود دارند به دیگران نیز منتقل کنند که یکی از بهترین راه های انتقال این مفاهیم به وسیله کتاب می باشد.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: توانایی نوشتن کتاب یکی از نعمت های خداوند است که به نویسنده کتاب داده می شود و باید قدر این موهبت خدادادی را دانست.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه های کتاب افزود: تمامی کتاب های موجود معلومات نویسندگانی است که در پی انتقال مفهوم و معلوماتی به مخاطبان می باشند که برگزاری نمایشگاه های کتاب فرصتی است تا حجم زیادی از این کتاب ها در معرض استفاده عموم مردم قرار گیرد.

آیت الله قریشی تصریح کرد: اگر واقعا کتابخوان باشیم و تنها مقداری از زمان خود را در طول روز به خواندن کتاب اختصاص دهیم، گسترش روحی بسیاری پیدا خواهیم کرد.

انتهای پیام

   #نمایشگاه #خبرگان رهبری #نمایشگاه کتاب #ارومیه

محتوای خبر «کتاب، بهترین راه انتقال معلومات افراد به یکدیگر است» را در سایت «ایکنا» ببینید