تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رکنا: ساشا سبحانی در تولدی مختلط باز ثروت و فساد خود را به رخ کشید که جنجال آن هنوز ادامه دارد. این مرد در خاک ایران پرونده شکایتی دارد و تحت نعقیب است.
اینستاگرام Instagram خود منتشر کرده است.

تصاویر و فیلم هایی که انتشار یافته از ماجرای تولد ساشا سبحانی حکایت دارد که در یکی از کشورها و با حضور صدها نفر به مناسبت تولد وی جشنی به پا شده است و صحنه هایی از مصرف مشروبات الکلی تا حضور زنان و دختران با پوشش های نامتعارف نیز در کنار وی به چشم می خورد.

نگاهی گذرا به رفتار ساشا سبحانی طی روزها و ماه‎های اخیر نشانگر این است که این آقا زاده جنجالی به هیچ چهارچوبی مقید نبوده و وقتی که در ماه محرم با برگزاری جشن تولدی نامتعارف حرمت این ماه عزیز و اهل بیت علیهم السلام را می شکند ابایی از توهین به هنرمندان و مردم عادی هم ندارد.طی روزهای گذشته رفتار چندگانه ساشا سبحانی و توهین های متعدد وی به هنرمندان و مردم، خشم کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت و اگر چه وی با عذرخواهی از مردم و عقب نشینی از ادعاهای بدون سند خود سعی در بهبود شرایط به نفع خویش داشت، با انتشار چنین تصاویر نامتعارفی در ماه محرم با واکنش تند هواداران و حامیان صفحه مجازی اش روبرو شده است.گفتنی است «احمد سبحانی» پدر ساشا سبحانی که وزیر سابق ایران در ونزوئلا بوده است چندی پیش طی مصاحبه با رسانه ها از فرزند خود و رفتارهای وی اعلام برائت کرده است.

جنجال این فیلم هنوز ادامه دارد و واکنش هایی از سوی سلبریتی های ایرانی در پی دارد که در صفحات مجازی می توان آنرا دید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

   #جنجال #هنرمندان #ونزوئلا #فضای مجازی #حکایت #جنجالی #اینستاگرام