تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

بام مشهد | لحظاتی در بوستان خورشید

شهر مشهد به عنوان شهری مذهبی و مسافرپذیر همواره در نزد ایرانیان و سایر کشورهای اسلامی، مهم می باشد. این شهر سالانه میزبان مسافران بسیاری است، از همین رو در سال مسافران بسیاری برای سفر به مشهد از طریق زمینی، هوایی، با قطار، با هواپیما و ... اقدام می کنند. آژانس های مسافرتی انواع تور های مسافرتی با امکانات ویژه را برای رفاه حال مسافران ارائه می دهند. آژانسهای مسافرتی می باشد. سایت همگردی سایتی جامع و کامل می باشد که در زمینه سفر و تورهای مسافرتی فعالیت می کند. اگر به دنبال تور مشهد با شرایط استثنایی می باشید می توانید از قسمت مربوط به تور در سایت همگردی بازدید نمایید. در مطالب قبلی درباره مکان های گردشگری مشهد توضیحاتی داده ایم، دراین متن نیز درباره یکی از پارک های مشهد که بی شک می توان گفت یکی از مکان های دیدنی مشهد است توضیحاتی ارائه می شود با ما در بام مشهد و بوستان خورشید همراه باشید.
بام مشهد

کمی بیشتر درباره بوستان خورشید در بام مشهد

بوستان خورشید یکی از بوستان های مشهد است که در منطقه ای کوهستانی قرار دارد. این پارک بسیار زیبا و خوش آب و هوا به عبارتی بام شهر مشهد نیز به شمار می آید. این پارک بر روی کوه ساخته شده است و به نوعی پارکی کوهستانی می باشد. این پارک کوهستانی دارای زیبایی ها و آب و هوای خوشی ست و چشم اندازی زیبا از شهر مشهد دارد. بوستان خورشید تنها یک پارک کوهستانی نیست زیرا در کوهستان پارک خورشید درختکاری و فضای سبز زیبایی طراحی شده است که این پارک را به پارکی زیبا و دیدنی تبدیل نموده است . این بوستان یکی از بزرگترین بوستان های شهر مشهد است. اگر به مشهد سفر می کنید حتما به این بوستان هم رفته و در شب یا روز از زیبایی ها و آب و هوای خوش این بوستان کوهستانی لذت ببرید.
بام مشهد2

ساعاتی را مهمان بام مشهد باشید

این بوستان در شب حال و هوای دیگر دارد زیرا شهر مشهد چشم نواز زیبایی دارد و روشنایی شهر در شب جلوه زیباتری دارد , این بوستان در انتهای بلوار وکیل آباد مشهد می باشد , در این بوستان فضای سبز به همراه آلاچیق های خاصی قرار دارد که برای گذراندن زمانی خوش با خانواده یا دوستان خود مناسب است . می توانید در این بوستان به صورت پیاده یا با ماشین عبور کنید به طوری که شهروندان مشهدی برای پیاده روی در آب و هوایی خوش به این پارک می روند و پیاده روی می کنند و در شب ها به همراه خانواده در محیطی آرام و امن می توانید به تفریح بپردازید , یکی از مهمترین تفریحاتی که در بوستان خورشید برای عموم آزاد است پرواز بادبادک ها می باشد , مسافرانی که به مشهد سفر می کنند می توانند بازدید از بوستان خورشید را جزء برنامه های تفریحی سفر خود قرار دهند به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به این بوستان بروید و از فضای دیدنی این بوستان و بام مشهد لذت ببرید.
بام مشهد3

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید


   #مشهد #خانواده #آب و هوا