تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
صدور کالا کارت 100 هزار تومانی برای 10 میلیون نفر/ کارت ها سالی 4-3 بار شارژ می شود
صدور کالا کارت 100 هزار تومانی برای 10 میلیون نفر/ کارت ها سالی 4-3 بار شارژ می شود

، میدری گفت: قرار است همان کارت بانکی که افراد با آن یارانه می گیرند به کالا کارت تبدیل شود تا افراد با مراجعه به فروشگاه ها با استفاده از کالا کارت بتوانند سهمیه کالایی شان که شامل کالاهای اساسی است را تامین کنند.

وی افزود: در این طرح کالا کارت به صورت الکترونیکی به مردم ارائه می شود و افراد هیچ دسترسی به پول نقدی نداشته و در اصل این کارت ها تضمین برای رسیدن کالاهای اساسی وارداتی با یارانه ارزی به دست مصرف کنندگان نهایی است. کالا کارت به صورت الکترونیکی بر اساس برآوردها قرار است برای 10 میلیون نفر صادر و سالی سه الی چهار مرتبه شارژ شود. کارتهای الکترونیکی تنها برای عبور از وضعیت امروز به وجود آمده و فعلاً ماهیانه 100 هزار تومان شارژ می شود.

انتهای پیام/

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.


   #یارانه #هشدار

محتوای خبر «صدور کالا کارت 100 هزار تومانی برای 10 میلیون نفر/ کارت ها سالی 4-3 بار شارژ می شود» را در سایت «هشدار نیوز» ببینید