تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
ناپدید شدن بازیگر سرشناس چین

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فرهیختگان، «فن بینگ بینگ» ستاره جوان سینمای چین و هالیوود که معروف ترین بازیگر کشورش محسوب می شود، سه ماه است که ناپدید شده است و خبری از وی در دست نیست.

این بازیگر ۳۷ ساله که به واسطه بازی در آثار هالیوودی به شهرت بسیار زیادی دست یافته به طرز عجیب و مشکوکی برای بیش از سه ماه است که در انظار عمومی ظاهر نشده است و موجب نگرانی طرفداران و دیگر فعالان صنعت سینمای چین شده است.

«فن بینگ بینگ» حضور بسیار پررنگی در فیلم ها و همچنین عرصه تبلیغات محصولات مختلف در سراسر جهان داشت و برای چندین کمپانی از قرص های مولتی ویتامین گرفته تا لوازم آرایش و الماس، مدل تبلیغاتی بود و حالا ناپدید شدنش موجب شایعات فراوانی شده است.

وی سال پیش در فهرست ثروتمندترین سلبریتی های چینی با درآمد ۳۰۰ میلیون یوانی(۴۳. ۷ میلیون دلاری) در رتبه نخست قرار گرفت و آخرین بار تصویر او در یک ویدئو تبلیغاتی در ۲۴ ماه می در شبکه یوتیوب منتشر شد. ظاهرا ناپدید شدن «فن بینگ بینگ» در ارتباط با تحقیق و تفحص دولت چین درباره فرارهای مالیاتی در صنعت سینماست، این در حالی است که این بازیگر چینی هیچ وقت به فرار مالیاتی متهم نشده بود و هیچ یک از مقامات چینی نیز بازجویی از وی را تایید نکرده اند.

   #چین #یوتیوب #هالیوود #قرص #خودرو

محتوای خبر «ناپدید شدن بازیگر سرشناس چین» را در سایت «پرشین خودرو» ببینید