تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
22-09-55.jpg

برای پیروزی بر لهستان تمرکز می کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: حاشیه های بازی ایران و لهستان در گذشته بوده و من امیدوارم در آینده تکرار نشود.به گزارش ایسنا، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد پیروزی سه بر یک ایران مقابل کوبا در سومین بازی از مسابقات قهرمانی جهان گفت: بازی سختی بود که برای ما اهمیت زیادی داشت. ما می دانستیم که بازیکنان کوبا تجربه زیادی ندارند ولی از نظر بدنی خیلی خوب هستند.کولاکوویچ در مورد بازی با لهستان گفت: بازی با لهستان نیز برای ما مهم است ولی لهستان هم قطعاً برای پیروزی وارد زمین خواهد شد. آن ها در لیگ جهانی بازی های بسیار خوبی ارائه کردند و موفق به شکست ما شدند.کولاکوویچ تصریح کرد: ما به حاشیه هایی که ممکن است وجود داشته باشد، توجهی نداریم و همه تمرکز ما روی پیدا کردن راه های شکست دادن لهستان است.

شایان ذکر است که ملی پوشان کشورمان امروز ساعت ۲۲ مقابل لهستان قرار می گیرند.

پیروزی نوجوانان هندبال بر ژاپن

تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در نخستین دیدار خود از مسابقات قهرمانی آسیا به برتری رسید.به گزارش ایسنا، هندبالیست های نوجوان ایران در اولین دیدار خود از رقابت های قهرمانی آسیا مقابل ژاپن قرار گرفتند که این بازی با نتیجه ۲۹ بر ۲۸ به سود ایران به پایان رسید.ملی پوشان ایران در مرحله گروهی این رقابت ها با ژاپن، قطر و امارات همگروه هستند. تیم ملی هندبال ایران امروز به مصاف قطر خواهد رفت.

نیجریه و تونس اولین راه یافته ها به جام جهانی بسکتبال

دو تیم بسکتبال نیجریه و تونس سهمیه حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ را کسب کردند.به گزارش ایسنا، در رقابت های انتخابی جام جهانی بسکتبال در منطقه آفریقا دو تیم نیجریه و تونس با کسب ۸ برد و بدون هیچ شکستی حضور خود در این رویداد را قطعی و سهمیه جام جهانی را کسب کردند.جام جهانی بسکتبال سال آینده به میزبانی چین برگزار می شود و از این دوره نحوه کسب سهمیه مسابقات تفاوت پیدا کرده است. نیجریه و تونس دو تیم نخستی هستند که سهمیه این رویداد را کسب کردند.

بانوان والیبال قزاقستان را بردند

تیم ملی والیبال بانوان ایران در نخستین دیدارش در قهرمانی جهان موفق به شکست قزاقستان شد.به گزارش ایسنا، ششمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال بانوان آسیا (AVC CUP) به طور رسمی در تایلند و در شهر ناخون راچاتسیما آغاز شد که تیم ملی والیبال بانوان کشورمان در نخستین بازی خود مقابل قزاقستان به میدان رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید.

اسبقیان: داورزنی بازنشسته سپاه نیست

مدیر دفتر امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان گفت: هنوز از سوی رئیس جمهور قانون بازنشستگی به ما ابلاغ نشده است و پس از ابلاغ باید تا ۶۰ روز اقدامات لازم را انجام دهیم.سید محمد شروین اسبقیان در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان شامل قانون جدید بازنشستگی می شوند یا خیر؟ گفت: درباره خانم محمدیان اطلاعات دقیقی ندارم اما درباره داورزنی باید بگویم که او شامل قانون جدید نمی شود و صحبت ها مبنی بر بازنشستگی او در سپاه صحت ندارد چرا که او از سپاه به نهاد دیگری منتقل شده است.

ملایی: باکو برایم خوش یمن است

ملی پوش عنوان دار جودوی ایران در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی جهان در جمهوری آذربایجان گفت: باکو همواره برایم خوش یمن بوده و امیدوارم این بار نیز با مدال از این شهر بازگردم.به گزارش ایرنا؛ تیم ملی جودوی ایران به منظور حضور در رقابت های قهرمانی بزرگسالان جهان، راهی باکو خواهد شد. سعید ملایی که به تازگی به مدال نقره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا دست یافت و سال گذشته نیز در رقابت های قهرمانی جهان به نشان برنز رسید تا به سال ها انتظار جودوی ایران برای کسب مدال جهانی پایان دهد از آمادگی و انگیزه بالای خود خبر داد.

   #لهستان #والیبال #جام جهانی #سپاه #قزاقستان #بازنشستگی #قطر #ژاپن #کوبا #چین

محتوای خبر «اخبار کوتاه» را در سایت «روزنامه اطلاعات» ببینید