تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
تدابیر رهبری نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کند رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح با  بیان  اینکه امروزه مدیریت  رهبری و اندیشه های  ایشان سبب شده  است  تا دشمن خشمگین شود، گفت: دشمنان هر گونه نقشه و تدبیری برای از بین بردن نظام انجام می دهند توسط تدابیر رهبری  نقش  برآب می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، امیر سیدکمال پیمبری عصر امروز در اجلاسیه شهدای ورزشکار استان البرز که در سالن نشاط ورزشگاه انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: نعمت ولایت که مردم ایران از آن برخوردار هستند سبب شده است تا زور و ستمگری دشمنان و کشورهای مستکبر به چالش های زیادی کشانده شود.

وی افزود: امام حسین(ع) و یارانش تمام دغدغه شان نگهداری دین و اسلام بوده و امروز شاهد ان هستیم که مستکبران نسبت به جمهوری اسلامی عصبانی و خشمگین هستند.

پیمبری با بیان اینکه امروزه مدیریت رهبری و اندیشه های ایشان سبب شده است تا دشمن خشمگین شود، گفت: دشمنان هر گونه نقشه و تدبیری برای از بین بردن نظام انجام می دهند توسط تدابیر و اندیشه های رهبری نقش برآب می شود.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح با بیان اینکه همان طور که دشمنان امام حسین آب را بر ایشان بستند و آنها را اذیت کردند امروز ترامپ مارا تهدید می کند، تصریح کرد: اینان باید خیال سلطه بر ایران را از سر خود بیرون کنند زیرا الگوی ملت ایران سالار شهیدان امام حسین(ع)است.

وی با بیان اینکه در طول 40 سال گذشته ملت و نظام ما سربلند و سرافراز تمام مشکلات راپشت سر گذاشته اند، عنوان کرد: کشور ما در برابر هیچ زورگو و دشمنی سر تعظیم فرود نیاورده و نمی آورد.

وی با اشاره به اینکه ایران امروز از امنیت بسیار خوبی برخوردار است، تصریح کرد: با تدابیر و رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری بعد از امام راحل در دنیای امروز سربلند و مقتدر بوده ایم.

پیمبری افزود: دشمن طوری تهدید می کند که انگار تا کنون ما تحریم نبوده ایم و مارا در بدترین فشارهای اقتصادی و سیاسی قرار نداده است اما دشمن این را بداند هیچ گاه نمی تواند ملت ما را از پای در بیاورد.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه با توجه به تمام تحریم ها و تهدیدها شخصیت های بزرگ این کشور توانستند در حوزه های مختلف پیشرفت های قابل توجهی را به دست آورند، بیان کرد: با حضور آگاهانه ملت و تلاش همه مسئولان و ایثارهایی که جوانان در جبهه های مختلف انجام داده اند ملت باور کرده که امسال یکی از سال های پر اهمیت انقلاب است و با تمام وجود امسال جشن پر شکوه 40 سالگی انقلاب اسلامی را پر شور تر از هر سال می گیریم.

پیمبری ادامه داد: به برکت خون شهدای انقلاب و عهد و پیمانی که با خدای خود بستند امروز کشور ایران سربلند و سر افراز است.

انتهای پیام/ش

   #نقشه #انقلاب اسلامی #امام حسین #مقام معظم رهبری #البرز