تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
سناتور آمریکایی: ترامپ از حرفهایی که ممکن است مانفورد بیان کند، هراس دارد یک سناتور دموکرات معتقد است دونالد ترامپ از حرفهایی که ممکن است رئیس سابق ستاد انتخاباتی اش بیان کند، ترسیده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، آدام شیف، نماینده دموکرات از ایالت کالیفرنیا امروز (یکشنبه) گفت که به اعتقاد او دونالد ترامپ و وکلایش از حرفهایی که ممکن است پاول دانفورد، رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ ممکن است در قالب توافق همکاری جدید به رابرت مولر، دادستان ویژه آمریکایی بزند، ترسیده اند.

وی در گفتگو با شبکه ان بی سی گفت: آنها تصور می کنند که از حرفهایی که مانفورد باید بزند آگاه هستند زیرا مانفورد بخشی از توافق دفاعی مشترک بود اما باید بدانند که ممکن است دانفورد تمام واقعیت را نگفته باشد.

شیف ادامه داد: آنها از حرفهایی که (مانفورد) باید بزند می ترسند.من از اینکه مانفورد قصد همکاری دارد شگفت زده شده ام.

لیندسی گراهام، سناتور کارولینای جنوبی گفت شواهد و مدارکی مبنی بر مداخله کمپین انتخاباتی ترامپ در انتخابات 2016 وجود دارد اما درعین حال گفت که ترجیح می دهد منتظر بررسی های رابرت مولر، دادستان ویژه و اظهاراتی است که پاول مانفورت، رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ قصد بیان آنها را دارد.

گراهام در شبکه سی بی اس گفت: ما منتظر مولر هستیم. اجازه دهید مولر کارش را انجام دهد.

ترامپ امروز در واکنش به تحقیقات مولر در توییتی نوشت: تعقیب و گریز غیرقانونی مولر برای یافتن یک جرم ادامه دارد. هرگز مداخله ای (در انتخابات) با روسیه وجود نداشته، به جز با ستاد کلینتون، بنابراین 17 دموکرات عصبانی درتلاش برای یافتن هرچیزی هستند. این مسئله غیرمنصفانه بوده و برای کشور بسیار بد است. حتی اجازه انجام آن بر اساس قانون نیز وجود ندارد.

انتهای پیام/

   #دونالد ترامپ #کمپین #روسیه #انتخابات