تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مروارید سیاه همچنان دور از ترکیب پرسپولیس گادوین منشا در چهار هفته گذشته از لیگ، به عنوان بازیکن ذخیره در ترکیب سرخپوشان قرار گرفته و تا به حال، عملکرد بدی هم نداشته به خصوص که در هفته دوم مقابل فولاد خوزستان موفق به گلزنی شد. به گزارش فرتاک ورزشی،

گادوین منشا همچنان باید روی نیمکت ذخیره ها بنشیند زیرا برانکو قصدی برای نیمکت نشین کردن علی علیپور ندارد و از سوی دیگر، نمی تواند از سیامک نعمتی در ترکیب تیمش صرف نظر کند.

او همچنان به نیمکت نشینی منشا پافشاری دارد و انگار قرار نیست از خواسته هایش کوتاه بیاید. با این حساب، منشا برای بازگشت به ترکیب اصلی، همچنان باید منتظر بماند.

جالب اینکه قبل از شروع فصل، برانکو ایوانکوویچ به صورت رسمی گفته بود گادوین منشا در اختیار باشگاه قرار دارد و مدیران تیم باید در مورد ادامه فعالیتش نظر بدهند. چه بسا اگر باشگاه پرسپولیس درگیر محرومیت نبود، خیلی زودتر از این ها عذر منشا را می خواست، اما منشا حداقل تا نیم فصل باید در تیم بماند و شاید تمام این مدت را نیمکت نشین باشد!

به هر حال منشا در بازی مقابل صنعت نفت آبادان نیز شانس زیادی برای حضور در میدان ندارد مگر اینکه اتفاق مهمی رخ بدهد و این بازیکن را به سمت ترکیب اصلی پیش ببرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

   #گادوین منشا #برانکو #سرخپوشان #پرسپولیس #کانال تلگرام #خوزستان #تلگرام #باشگاه پرسپولیس #برانکو ایوانکوویچ #ترکیب اصلی