تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
حزب الله : سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران از آخرین وضعیت ملی پوشان برای حضور در بازی های آسیایی ابراز امیدواری کرد و گفت: تمام فرنگی‎کاران شانس کسب مدال در این بازی‎ها را دارند.
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی اشکانی اظهار داشت: نفرات اعزامی ماه هاست که در اردوهای شبانه روزی و پرفشار آماده سازی به انجام تمرینات سنگین مشغول بوده اند و حالا زمان آن رسیده تا با خوش رنگترین مدال بازیهای آسیایی، مزد زحمات خود را بگیرند. به جرات می توان گفت که مسافران بازیهای آسیایی از جمله باغیرت ترین و سخت کوش ترین کشتی گیران حال حاضر هستند که زیر بار تمرینات سنگین ، خم به ابرو نیاوردند و با دل و جان تمرین کردند.


وی با تاکید بر اینکه هیچکدام از ملی پوشان اعزامی به بازی های آسیایی حق کم کاری و ناامیدی در این میدان مهم را ندارند، گفت: روحیه جنگندگی و شکست ناپذیری ملی پوشان از مهمترین عوامل امیدواری ما برای کسب بهترین مدال بازیهای آسیایی است. البته برخی از نفرات ما نیز از تجربه بالایی در اینگونه میادین برخوردارند که این مورد هم از جمله نقاط قوت تیم ماست.


سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در آستانه اعزام ملی پوشان به بازیهای آسیایی یادآور شد: با توجه به توان و پتانسیل بچه ها به این تیم ایمان دارم و هر ۶ فرنگی کار اعزامی را شانس کسب مدال طلا می دانم. کشتی همواره بار سنگین مدال آوری در بازیهای آسیایی را بر دوش کشیده که این بار هم مطمئنم از این میدان مهم قاره ای سربلند بیرون خواهیم آمد.


به گزارش خبرنگار مهر، ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران در بازیهای آسیایی را مهرداد مردانی (۶۰ کیلوگرم)، محمدرضا گرایی (۶۷ کیلوگرم)، محمدعلی گرایی (۷۷ کیلوگرم)، حسین نوری (۸۷ کیلوگرم)، علی اکبر حیدری (۹۷ کیلوگرم) و بهنام مهدی زاده (۱۳۰ کیلوگرم) تشکیل می دهند که شنبه شب برای حضور راهی شهر جاکارتا می شوند.


هجدهمین دوره بازیهای آسیایی از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور به میزبانی اندونزی برگزار خواهد شد و کاروان ورزش ایران نیز با ۳۷۸ ورزشکار در این بازیها حضور خواهد داشت.

   #بازیهای آسیایی #کشتی فرنگی #بازی های آسیایی #کاروان #حزب الله #اندونزی #مدال طلا