تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

آی سینما: کلویی گریس مورتس بازیگر نسل جوان هالیوود از اکران نشدن فیلم اخیر لوییس سی کی دفاع کرده و گفته امثال کمدین معروف امریکا که به آزار جنسی متهم اند نباید از حق دیده شدن برخوردار باشند. مورتس 21 ساله که در درام کمدی «عاشقتم بابایی» در نقش دختر سی کی ظاهر شده، در مصاحبه اخیرش با نشریه نیویورک تایمز از جنبش مقابله با آزار جنسی در هالیوود شدیدا دفاع کرده است. به عقیده مورتس، فیلم سی کی نباید اجازه اکران پیدا کند و بهتر است جایی در دل تاریخ گم و گور شود.

نوامبر گذشته، درست چند ساعت پیش از اکران «عاشقتم بابایی» به نویسندگی و کارگردانی لوییس سی کی، مراسم فرش قرمز و افتتاحیه این فیلم در نیویورک لغو شد. سپس همان روز، نیویورک تایمز اقدام به انتشار گزارشی کرد که بر اساس آن پنج زن علیه بازیگر و استندآپ کمدین معروف امریکا شهادت داده و او را به آزار جنسی متهم ساخته اند.

کمپانی پخش کننده «اورچارد» اعلام کرد فیلم سی کی را اکران نخواهد کرد. مورتس در این باره گفته: «فکر نمی کنم الان وقتش باشد به امثال او (متهمان پرونده های آزار جنسی) بها داده شود. درست است خوشایند نیست برای پروژه ای وقت و انرژی بگذاری و بعد همه چیز بر باد برود.»

بازیگر 21 ساله در ادامه صحبت هایش اضافه کرده: «اما همزمان، این جنبش (مقابله با آزار جنسی در هالیوود) به قدری قدرتمند و رو به پیشرفت است که من خوشحال خواهم شد شاهد تحول بزرگی باشم که در صنعت سینما در شرف وقوع است؛ تحولی که به نظرم خیلی خیلی واقعی است.»

خط داستانی «عاشقتم بابایی» روایتگر ماجرای یک نویسنده و تهیه کننده موفق (با بازی سی کی) است که دخترش (مورتس) دلباخته یک فیلمساز 68 ساله (جان مالکوویچ) می شود و او تلاش می کند جلوی رابطه عاشقانه آنها را بگیرد.

9414

برچسب ها:
  • ستاره جوان هالیوود از حذف لوییس سی کی و فیلم جدیدش دفاع کرد

   #آزار جنسی #هالیوود #نیویورک #نیویورک تایمز #عاشقانه #سینما #شهادت

محتوای خبر «ستاره جوان هالیوود از حذف لوییس سی کی و فیلم جدیدش دفاع کرد» را در سایت «آی سینما» ببینید