تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

شرکت بی ام و باوجود تعرفه واردات ۴۰ درصدی کشور چین برای خودروهایی که در آمریکا تولید می شوند، انتظار دارد که فروش محصولاتش در سال جاری میلادی، چیزی بین ۵ تا ۱۰ درصد افزایش پیدا کند.

X3 در کشور چین نموده و با این کار قصد قطع کردن واردات این خودرو از سایت تولیدی آن در اسپارتانبورگ آمریکا را دارد. هم چنین به منظور جبران تعرفه های به وجود آمده بین آمریکا و چین، قیمت خودروهای شاسی بلند دیگرش مانند X5 و X6 را نیز افزایش داده است.
این رو هم بخون:

معرفی ۲۰ برند خودروسازی که بیشترین دنبال کننده را در اینستاگرام دارند!

این شرکت، در حال حاضر بیش از ۶ مدل از خودروهایش را در کشور چین به تولید رسانده و قصد دارد که مدل X5 خود را نیز به جای تولید در آمریکا و سپس صادر کردن آن به چین، در کشور تایلند تولید کرده و به چین صادر کند. شرکت بی ام و به دلیل بازار بزرگ و سودآور چین، در چند سال اخیر برنامه های زیادی را برای افزایش فروش و بازدهی خود در این کشور پرجمعیت ریخته و اجرا کرده است.

این شرکت هنوز هم مدل X5 خود را از کشور آمریکا به کشورهای آسیایی صادر می کند و بر اساس گفته های این شرکت آلمانی، قرار است شبکه های تولید جدید و انعطاف پذیری برای صادرات به آسیا و در راستای تغییر سیاست های اقتصادی جهانی تدارک ببیند.

   #چین #شاسی بلند #خودرو #تعرفه واردات #اینستاگرام

محتوای خبر «انتظار افزایش فروش ۵ تا ۱۰ درصدی بی ام و در چین با وجود تعرفه ها!» را در سایت «چرخان» ببینید