تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بازی های آسیایی جاکارتا 2018برنامه رقابت نمایندگان ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ مشخص شد.

به گزارش ایسنا، هجدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور در جاکارتا و پالمبانگ برگزار می شود. ایران در این دوره با کاروان بزرگی شرکت می کند و ۳۷۷ ورزشکار از ۲۹ فدراسیون و در ۴۲ رشته حضور دارند.

در این دوره ۲۷۹ ورزشکار مرد و ۹۸ ورزشکار زن از ایران حضور دارند.

با وجود اینکه ۲۷ مرداد بازی ها رسما افتتاح می شوند اما رقابت رشته های تیمی، فوتبال، هندبال و بسکتبال چند روز زودتر آغاز می شود.

*برنامه نمایندگان ایران به شرح زیر است: (ساعت مسابقات به وقت ایران است).

چهارشنبه ۱۵ آگوست (۲۴ مرداد)

هندبال: ایران - مالزی ساعت ۹

فوتبال: ایران - عربستان ساعت ۱۴

جمعه ۱۷ آگوست(۲۶ مرداد)

هندبال: ایران - قطر ساعت ۱۳:۳۰

فوتبال: ایران - کره شمالی ساعت ۱۴

*شنبه ۱۸آگوست (۲۷ مرداد) ساعت ۱۶:۳۰: مراسم افتتاحیه

*روز نخست : یکشنبه ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد)

رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدماتی و فینال ۱۰متر تفنگ بادی میکس

مقدماتی تراپ مردان و زنان

شروع از ۶:۳۰

فینال از ۱۰:۳۰

شنا:

۲۰۰متر آزاد، ۱۰۰متر کرال پشت و ۲۰۰متر پروانه

شروع از ۶:۳۰

فینال از ۱۵:۳۰

تنیس: دور اول انفرادی مردان و زنان

شروع از ۷:۳۰

تکواندو

مقدماتی و فینال تیمی و انفرادی مردان و زنان

شروع از ۶

یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال از ۱۱:۳۰

کشتی آزاد:

مقدماتی تا فینال اوزان۵۷،۶۵،۷۴،۸۶ و ۹۷ کیلوگرم

صبح از ۱۰:۳۰

عصر از ۱۶:۳۰

ووشو:

تالو مردان و زنان، مقدماتی ساندا مردان و زنان

صبح از۶:۳۰

عصر از ۱۷

قایقرانی رویینگ

شروع از ۶:۳۰

شمشیربازی:

سابر انفرادی زنان و اپه انفرادی مردان

صبح از ۷

عصر از ۱۶

سپک تاکرا مقدماتی (team regu)

شروع از ۶:۳۰

کبدی: مرحله گروهی مردان و زنان

شروع از ۶:۳۰

سوارکاری

شروع از ۶:۳۰

والیبال ساحلی

شروع از ۷

*روز دوم:دوشنبه ۲۰ آگوست(۲۹ مرداد)

رشته

ساعت

تیراندازی:مقدماتی و فینال تفنگ ۱۰متر مردان و زنان،تراپ

شروع از۶

فینال از ۱۰:۳۰

شنا:

۸۰۰متر آزاد،۵۰متر کرال پشت،۲۰۰متر انفرادی ، ۲۰۰متر قورباغه، ۴در ۲۰۰متر آزاد

شروع از ۶:۳۰

عصر از ۱۶:۳۰

دوچرخه سواری کوهستان : ماده دانهیل

مقدماتی از ۶:۳۰

فینال از ۱۰:۳۰

تکواندو: اوزان ۵۳- زنان و ۸۰- مردان

صبح از ۷

ظهر از ۱۱:۳۰

تنیس: دور دوم انفرادی مردان و زنان و دور اول دوبل

شروع از ۷:۳۰

کشتی آزاد: وزن ۱۲۵ کیلوگرم

صبح از ۱۰:۳۰

عصر از ۱۶:۳۰

ووشو

شروع از۶:۳۰

قایقرانی رویینگ

شروع از ۶:۳۰ تا ۰ ۱۴:۳

شمشیربازی

سابر انفرادی مردان

صبح از ۷

عصر از ۱۶

ژیمناستیک تیمی

صبح از ۷::۳۰:

عصر از ۱۵:۳۰

سپک تاکرا مرحله گروهی(team regu)

شروع از۶:۳۰

فوتبال: مرحله گروهی ایران - میانمار

شروع از ۱۴

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

کبدی مرحله گروهی

شروع از ۶:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

هندبال: مرحله اصلی( انجام شش بازی)

ساعت بازی ها :۷،۹،۱۲،۱۴،۱۶ و ۱۸

والیبال ساحلی

شروع از ۷

*روز سوم: سه شنبه۲۱آگوست(۳۰مرداد)

رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدماتی و فینال تفنگ ۵۰متر سه وضعیت و تپانچه بادی ۱۰مترمردان، میکس تراپ

شروع از ۶:۳۰

فینال از ۱۰:۳۰

شنا:

۵۰متر ازاد، ۲۰۰متر قورباغه و ۴۰۰متر آزاد

شروع از ۶:۳۰

بعد از ظهر از ۱۵:۳۰

تکواندو:

اوزان ۵۷- و ۴۹- زنان

شروع از۷

یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال از ۱۱:۳۰

تنیس: دور سوم انفرادی مردان و زنان و دور دوم دوبل

شروع از ۷:۳۰

کشتی فرنگی:اوزان ۶۰و ۶۷ کیلوگرم

شروع از ۱۰:۳۰

عصر از ۱۶:۳۰

ووشو

شروع از ۶:۳۰

قایقرانی رویینگ

شروع از ۶:۳۰ تا ۱۴:۳۰

سپک تاکرا

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان:ریکرو مردان و زنان

صبح از ۵:۳۰

ظهر از ۱۱:۱۵

بسکتبال سه نفره زنان و مردان

شروع از ۱۲:۴۰

دوچرخه سواری کوهستان: ماده کراس کانتری

زنان از ۶:۳۰

مردان از ۱۰:۳۰

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

کبدی مرحله گروهی

شروع از ۶:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

والیبال ساحلی

شروع از ۷

هندبال: مرحله اصلی ( دو بازی)

ساعت بازی ها ۷ و ۹

والیبال ساحلی

شروع از ۷


*روز چهارم: چهارشنبه۲۲آگوست(۳۱مرداد)

رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدماتی

فینال تپانچه ۲۵مترو تفنگ ۵۰متر سه وضعیت زنان

شروع از ۶:۳۰

شروع از ۱۰:۳۰

شنا:

۱۰۰متر پروانه،۱۰۰متر قورباغه و ۴۰۰متر انفرادی مختلط

شروع از ۶:۳۰

بعد از ظهر از ۱۵:۳۰

تکواندو: ۶۳- مردان و ۶۸+ زنان

شروع از ۷

یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال از ۱۰:۳۰

تنیس: دور سوم انفرادی مردان و زنان و یک چهارم نهایی دوبل

شروع از ۷:۳۰

کشتی فرنگی: اوزان۷۷،۸۷،۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم

شروع از ۱۰:۳۰

عصر از ۱۶:۳۰

ووشو

شروع از ۶:۳۰

قایقرانی رویینگ

شروع از ۸ تا ۱۴:۳۰

شمشیربازی

تیمی اپه مردان، تیمی سابر زنان

شروع از ۷

فینالها از ۱۶

ژیمناستیک

شروع از ۱۱

سپک تاکرا: نیمه نهایی و فینال team regu

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان:کامپوند مردان و زنان

صبح از ۵:۳۰

ظهر از ۱۱:۱۵

بسکتبال ۵ نفره ( مرحله گروهیB)

بسکتبال سه نفره مردان و زنان

شروع از ۱۴

شروع از ۱۲:۴۰

هندبال: مرحله اصلی ( چهاربازی)

ساعت بازی ها: ۱۲، ۱۴،۱۶ و ۱۸

دوچرخه سواری: استقامت جاده زنان

شروع از ۷:۳۰

والیبال سالنی: ایران -پاکستان

والیبال ساحلی

شروع از ۱۶:۳۰

شروع از ۷

پاراگلایدر

شروع از ۶:۳۰

کبدی: مرحله گروهی مردان و زنان

شروع از ۶:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

*روز پنجم: پنجشنبه ۲۳ آگوست ( ۱شهریور)

رشته

ساعت

تیراندازی:

تفنگ استادندارد سه وضعیت اهداف پروازی و مردان تراپ دوبل مردان و زنان

شروع از ۶

شنا:

۵۰متر پروانه،۱۰۰متر آزاد و ۲۰۰متر کرال پشت

شروع از ۶:۳۰

بعد از ظهر از ۱۵:۳۰

تکواندو: ۶۷- زنان ، ۵۸- و ۸۰+مردان

شروع از ۷

یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال از ۱۱:۳۰

ووشو

شروع از ۶:۳۰

قایقرانی: رویینگ

شروع از ۶:۳۰ تا ۱۴:۳۰

اسکواش:یک شانزدهم و یک هشتم نهایی انفرادی مردان و زنان

شروع از ۷:۳۰

بدمینتون:دور اول انفرادی مردان

شروع از ۹:۳۰

شمشیربازی

تیمی سابر مردان

شروع از ۷ صبح

فینالها از ۱۶

ژیمناستیک

شروع از ۱۳:۳۰

پنجاک سیلات

شروع از ۸:۳۰

سپک تاکرا: team double

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان

حذفی از ۵:۳۰

یک چهارم نهایی از ۱۰:۴۰

نیمه نهایی از ۱۱:۴۰

بسکتبال سه نفره

شروع از ۵:۳۰

فوتبال: مرحله یک هشتم نهایی

دو مسابقه از ۱۴

دو مسابقه از ۱۶:۳۰

سنگنوردی

شروع از ۵:۳۰

دوچرخه سواری: استقامت جاده مردان

شروع از ۷:۳۰

والیبال ساحلی

شروع از ۷

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

کبدی: نیمه نهایی مردان و زنان

شروع از ۸:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰


*روز ششم: جمعه ۲۴ آگوست (۲شهریور)

رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدماتی

فینال تپانچه باید ۱۰متر زنان،مقدماتی تفنگ استاندارد سه وضعیت ،تپانچه ۲۵ متر و اهداف پروازی سریع مردان

شروع از۶:۳۰

شروع از ۱۰:۳۰

شنا:

۵۰متر قورباغه،۱۵۰۰متر آزاد و ۴در۱۰۰متر مختلط

شروع از ۶:۳۰

بعد از ظهر از ۱۵:۳۰

قایقرانی:رویینگ، بادبانی

شروع از ۶:۳۰ تا ۱۴:۳۰

اسکواش:یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۱:۳۰

وزنه برداری:گروه A۸۵کیلوگرم

شروع از ۱۴:۳۰

بدمینتون:دور اول انفرادی زنان

شروع از ۹:۳۰

بوکس

شروع از ۱۱:۳۰

ژیمناستیک

شروع از ۱۳:۳۰

جوجیتسو: اوزان ۴۹-زنان و ۵۶- و۶۹-مردان

شروع از ۸

پنجاک سیلات

شروع از ۶:۳۰

سپک تاکرا: team double

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان:کامپوند و ریکرو میکس

حذفی از ۵:۳۰

یک چهارم نهایی از ۱۰:۴۰

نیمه نهایی از ۱۱:۴۰

بسکتبال سه نفره

شروع از ۵:۳۰

فوتبال: مرحله یک هشتم نهایی

دو مسابقه از ۱۴

دو مسابقه از ۱۶:۳۰

هندبال: مرحله اصلی (شش بازی)

ساعت بازی ها: ۷، ۹، ۱۲، ۱۴، ۱۶ و ۱۸

کوهنوردی

شروع از ۶:۳۰

دوچرخه سواری جاده: تایم تریل انفرادی مردان و زنان

زنان از ۶:۳۰

مردان از ۱۱:۳۰

والیبال ساحلی

والیبال سالنی: ایران -مغولستان

شروع از ۷

شروع از ۹

کبدی: فینال مردان و زنان

شروع از ۱۴:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰


*روز هفتم: شنبه ۲۵ آگوست (۳شهریور)

رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدماتی اهداف میکس مردان و فینال تپانچه ۲۵ متر

مقدماتی اسکیت مردان و زنان

شروع از ۶

قایقرانی:کانو و کایاک و بادبانی

شروع از ۶:۳۰

اسکواش:نیمه نهایی انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۱:۳۰

وزنه برداری:گروه A ۹۴کیلوگرم

شروع از ۱۱:۳۰

بدمینتون:دور دوم انفرادی مردان و زنان

شروع از ۹:۳۰

بوکس

شروع از ۱۱:۳۰

دوومیدانی:مقدماتی و نیمه نهایی ۴۰۰متر مردان، پرتاب وزنه، مقدماتی ۱۰۰متر مردان و

صبح از ۹:۱۰

عصر از ۱۵:۳۵

جوجیتسو:اوزان ۶۲- زنان و ۶۲- و ۹۴- مردان

شروع از ۸

کاراته:کاتا انفرادی مردان و زنان و کومیته ۸۴+ مردان و ۶۸+زنان

شروع از ۶:۳۰

پنجاک سیلات

شروع از ۶:۳۰

سپک تاکرا: team double

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان

حذفی از ۵:۳۰

یک چهارم نهایی از ۱۰:۴۰

نیمه نهایی از ۱۱:۴۰

بسکتبال ۵نفره (مرحله گروهیB)

بسکتبال سه نفره

شروع از ۹:۳۰

شروع از ۵:۳۰

کوهنوردی

شروع از ۶:۳۰

واترپلو: ایران - سنگاپور

شروع از ۸:۲۰

والیبال: مرحله پلی آف

والیبال ساحلی

شروع از ۹:۳۰

شروع از ۷

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰


*روز هشتم: یکشنبه ۲۶آگوست (۴شهریور)

رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدمات یو فینال اسکیت مردان و زنان

۶:۳۰

قایقرانی: کانو و کایاک و بادبانی

شروع از ۶:۳۰

اسکواش:فینال انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۳:۳۰

وزنه برداری:گروه A۱۰۵کیلوگرم

شروع از ۱۴:۳۰

بدمینتون:یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۰:۳۰

بوکس

شروع از ۱۱:۳۰

دوومیدانی: نیمه نهایی و فینال ۱۰۰ . ۴۰۰متر و ۴۰۰متر با مانع، پرتاب چکش

صبح از ۹

عصر از ۱۵:۴۵

جوجیتسو:اوزان ۴۹-زنان و ۵۶- و۶۹-مردان

شروع از ۸

کاراته:کومیته ۵۵ و ۶۱زنان و ۶۰- و ۶۷-مردان

شروع از ۶:۳۰

پنجاک سیلات

شروع از ۶:۳۰

سپک تاکرا:نیمه نهایی و فینال team double

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان: کامپوند تیمی مردان و زنان (تا نیمه نهایی)

حذفی از ۵:۳۰

یک چهارم نهایی از ۱۰:۴۰

نیمه نهایی از ۱۱:۴۰

بسکتبال سه نفره مردان و زنان (یک چهارم نهایی)

نیمه نهایی

رده بندی

فینال

شروع از ۱۰:۳۰

۱۵

۱۶:۵۰

۱۷:۵۰

هندبال: رده هفتم و هشتم

رده پنجم و ششم

بازی اول از ۱۴

بازی دوم از ۱۶

کوهنوردی

شروع از ۵:۳۰

واترپلو: ایران - کره جنوبی

شروع از ۱۵:۱۰

پینگ پنگ:مرحله حذفی تیمی مردان و زنان

زنان از ۷:۳۰

مردان از ۸:۳۰

والیبال سالنی: مرحله پلی آف

والیبال ساحلی: نیمه نهایی

شروع از ۹:۳۰

شروع از ۷

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

*روز نهم: دوشنبه۲۷ آگوست (۵ شهریور)

رشته

ساعت

قایقرانی: کانو و کایاک

شروع از ۶:۳۰

اسکواش: دور اول تیمی

شروع از ۷:۳۰

وزنه برداری:گروه A ۱۰۵+ کیلوگرم

شروع از ۱۱:۳۰

بدمینتون: نیمه نهایی مردان و زنان

شروع از ۱۰:۳۰

بوکس

شروع از ۱۱:۳۰

دوومیدانی: مقدماتی و نیمه نهایی ۸۰۰متر،مقدماتی پرش ارتفاع زنان ، ۳۰۰۰متربا مانع و فینال ۴۰۰متر با مانع

شروع از ۷

کاراته: کومیته ۶۸ و ۵۰ زنان و ۷۵- و۸۴- مردان

شروع از ۶:۳۰

سپک تاکرا:مقدماتی regu

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان:رده بندی و فینال ریکرو تیمی مردان و زنان و میکس و کامپوند میکس

شروع از ۶:۳۰

ظهر از ۱۱

بسکتبال: یک چهارم نهایی ۵نفره

شروع از ۸

فوتبال: مرحله یک چهارم نهایی

دو مسابقه از ۱۴

دو مسابقه از ۱۶:۳۰

هندبال: نیمه نهایی

بازی اول از ۱۲

بازی دوم از ۱۶

کوهنوردی

شروع از ۱۲:۳۰

پینگ پنگ:مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی تیمی مردان و زنان

زنان از ۷:۳۰

مردان از ۸:۳۰

ظهر از ۱۲:۳۰

دوچرخه سواری پیست

شروع از ۶:۳۰

والیبال سالنی: مرحله پلی آف

شروع از ۹:۳۰

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

*روز دهم: سه شنبه ۲۸ آگوست (۶شهریور)

رشته

ساعت

قایقرانی: بادبانی

شروع از ۹:۳۰

شیرجه: تخته هماهنگ مردان

از ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۱۵

اسکواش:دور دوم و سوم تیمی

شروع از ۷:۳۰

بدمینتون:فینال انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۱:۳۰

بوکس: مرحله یک چهارم نهایی

شروع از ۱۱:۳۰

دوومیدانی: مقدماتی . نمیه نهایی ۲۰۰متر زنان و مردان،۸۰۰ و ۵هزار متر

صبح از ۷

عصراز ۱۵:۵۰

کوراش:اوزان ۶۶- و ۹۰+ زنان و ۵۲- مردان

شروع از ۱۱:۳۰

سپک تاکرا:مقدماتی regu

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان: رده بندی و فینال ریکرو انفرادی مردان و زنان،کامپوند تیمی مردان و زنان

شروع از ۶:۳۰

بسکتبال پنج نفره(رده بندی پنجم تا هشتم)

شروع از ۱۴

واترپلو: ایران -قزاقستان

شروع از ۱۵:۱۰

پینگ پنگ:فینال تیمی مردان و زنان

شروع از ۱۱:۳۰

والیبال ساحلی : نیمه نهایی و فینال

نیمه نهایی از ۱۳

فینال از ۱۴

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

*روز یازدهم: چهارشنبه ۲۹ آگوست (۷شهریور)

رشته

ساعت

شیرجه:تخته ۱۰متر هماهنگ مردان

۱۷:۳۰ تا ۱۸:۱۵

قایقرانی: کانو و کایاک و بادبانی

شروع از ۶:۳۰

اسکواش:دور چهارم تیمی

شروع از ۷:۳۰

بوکس:مرحله یک چهارم نهایی

شروع از ۱۱:۳۰

دوومیدانی:فینال ۲۰۰متر زنان و مردان، ۱۵۰۰متر و پرتاب دیسک

(احسان حدادی)

شروع از ۱۵:۵۰

پرتاب دیسک از۱۷:۱۰

جودو:وزن ۶۶- مردان

شروع از ۶:۳۰

کوراش:اوزان ۸۱- زنان و ۶۳-مردان

شروع از ۱۱:۳۰

سپک تاکرا:نیمه نهایی و فینال regu و مقدماتی quadrant

شروع از ۶:۳۰

فوتبال: نیمه نهایی

مسابقه اول از ۱۴

مسابقه دوم از ۱۶:۳۰

هندبال: مقام های پنجم تا دوازدهم

شروع از ۱۲:۳۰

دوچرخه سواری پیست

شروع از ۶:۳۰

والیبال: یک چهارم نهایی

شروع از ۹:۳۰

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

*روز دوازدهم: پنجشنبه ۳۰آگوست (۸شهریور)

رشته

ساعت

قایقرانی: کانو و کایاک

شروع از ۶:۳۰

اسکواش:یک چهارم نهایی تیمی

شروع از ۷:۳۰

شیرجه

شروع از ۱۰:۳۰

دوومیدانی: ۱۵۰۰متر

شروع از ۱۶:۳۵

جودو:اوزان ۵۷- و ۷۰- زنان و ۷۳- و ۸۱- مردان

شروع از ۶:۳۰

کوراش : اوزان ۷۸- زنان و ۹۰- مردان

شروع از ۱۱:۳۰

سپک تاکرا: مقدماتی quadrant

شروع از ۶:۳۰

بسکتبال ۵نفره: نیمه نهایی

شروع از ۱۴

واترپلو: یک چهارم نهایی

ساعت بازی ها:۷، ۸:۲۰، ۱۳:۳۰ و ۱۴:۵۰

پینگ پنگ:دور اول و دوم انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۱:۳۰

دوچرخه سواری پیست

شروع از ۶:۳۰

والیبال: مقام های نهم تا شانزدهم

شروع از ۹:۳۰

سوارکاری

شروع از ۶:۳۰

*روز سیزدهم: جمعه ۳۱ آگوست (۹شهریور)

رشته

ساعت

سه گانه مردان شروع از ۴:۳۰

قایقرانی: کانو و کایاک و بادبانی

شروع از ۶:۳۰

اسکواش:نیمه نهایی تیمی

شروع از ۱۳:۳۰

بوکس:نیمه نهایی

شروع از ۱۱:۳۰

شیرجه

شروع از ۱۰:۳۰

جودو: ۱۰۰+ مردان

شروع از ۶:۳۰

سامبو: اوزان۵۲- مردان و ۴۸- زنان

شروع از ۱۲:۳۰

سپک تاکرا:نیمه نهایی و فینال quadrant

شروع از ۶:۳۰

بسکتبال۵نفره : رده های پنجم و ششم، هفتم و هشتم

بازی اول از ۹:۳۰

بازی دوم از ۱۵:۳۰

هندبال: رده بندی و فینال

رده بندی از ۱۴

فینال ز ۱۶

واترپلو: نیمه نهایی

بازی اول از ۱۴

بازی دوم از ۱۵:۲۰

پینگ پنگ:دور سوم و یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان

شروع از ۷:۳۰

دوچرخه سواری پیست

شروع از ۷

والیبال: نیمه نهایی

شروع از ۹:۳۰

*روز چهاردهم: شنبه ۱سپتامبر (۱۰ شهریور)

رشته

ساعت

قایقرانی:کانو و کایاک

شروع از ۶:۳۰

اسکواش:فینال تیمی

شروع از ۱۴

بوکس:فینال

شروع از ۱۱:۳۰

شیرجه

شروع از ۱۰:۳۰

سامبو: اوزان۹۰- مردان و ۶۸- زنان

شروع از ۱۲:۳۰

بسکتبال پنج نفر: رده بندی و فینال

رده بندی از ۹:۳۰

فینال از ۱۵:۳۰

فوتبال: رده بندی و فینال

رده بندی از ۱۳

فینال از ۱۵:۳۰

واترپلو: رده بندی و فینال

رده بندی از ۱۲

فینال از ۱۵:۲۰

پینگ پنگ: نیمه نهایی و فینال انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۱:۳۰

والیبال: رده بندی

فینال

شروع از ۹:۳۰

شروع از ۱۷

*مراسم اختتامیه : یکشنبه ۲سپتامبر (۱۱ شهریور)

انتهای پیام

   #نیمه نهایی #والیبال #بازی های آسیایی #کاروان #کره شمالی #کره جنوبی #مالزی #تکواندو #سنگاپور #قطر

محتوای خبر «برنامه نمایندگان ایران در بازی های آسیایی۲۰۱۸ + جدول» را در سایت «ایسنا» ببینید