تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
n82999272-72488320.jpg

به گزارش ایرنا، علیرضا هاشمی یکشنبه شب در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم افزود: با توجه به کمبود شدید برق در فصول گرم سال، این مساله باید به صورت جدی در قم پیگیری شود.
وی با اشاره به مشکل تامین نشدن پنل های خورشیدی و همچنین اعتبارات لازم برای دستگاه های اجرایی، خاطرنشان کرد: بیش از 790 ساعت دوره آموزشی برای کارکنان اداره های دولتی استان قم برای استفاده از انرژی های تجدیدپذیر برگزار شده است.
وی از تامین تجهیزات برقی و الکترونیکی دستگاه های اجرایی و نهادها از خارج از استان گلایه کرد و گفت: در حالی که توانمندی و ظرفیت مناسبی در استان قم در این رابطه وجود دارد، شاهد هستیم که بسیاری از لوازم و تجهیزات در این حوزه از خارج از قم تامین می شود.
وی با اشاره به فراهم آوردن بستر مناسب برای صادرات محصولات برقی و الکترونیکی استان قم به کشورهای منطقه، تصریح کرد: این مساله به خوبی مورد استقبال واحدهای تولیدی قرار گرفته است تا در بازارهای جهانی حضور بهتری داشته باشند.
جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم با حضور معاون استاندار، مدیران و رئیسان دستگاه های اجرایی ذیربط و بانک ها و جمعی از فعالان اقتصادی در سالن جلسات امام رضا(ع) فرمانداری قم برگزار شد.
8146 / 1175

انتهای پیام /*

  

محتوای خبر «استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در اداره های قم گسترش یابد» را در سایت «ایرنا» ببینید