تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
امری: لنو برای بازی کردن باید صبور باشد/ آرسنال در نیمه دوم به خواسته های من نزدیک شد سرمربی جدید آرسنال معتقد است تیمش در نیمه دوم بازی با منچسترسیتی به ایده های او نزدیک شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اونای امری، نمایش خوب نیمه دوم تیمش، آرسنال مقابل منچسترسیتی در هفته اول لیگ برتر انگلیس را خوب اما ناکافی دانست.

او پس از شکست 2 بر صفر خطاب به خبرنگاران گفت: اگر چه نتیجه به سود سیتی شد اما در طول 90 دقیقه ما عملکردی بهتری ارائه کردیم. در نیمه اول نمایشی که آرسنال داشت، مدنظر ما نبود اما بین نیمه با بازیکنان صحبت کردم و خواستم با مسئولیت پذیری بیشتری در زمین ظاهر شوند.خواسته ما از بازیکنان شکستن خطوط حریف بود و من فکر می کنم در نیمه دوم نمایش آرسنال بیشتر نزدیک به خواسته های من بود. می خواستیم یک بازی خوب انجام دهیم اما شکست دادن منچسترسیتی آسان نبوده، نیست و نخواهد بود.

امری با تمجید از چک، سنگربانش به حرف هایش خاتمه داد: چک مانند همیشه عملکرد بسیار خوبی داشت و با تجربه خود از دروازه آرسنال دفاع کرد. برند لنو در بازی های پیش فصل درخشان ظاهر شد اما باید برای بازی کردن صبور باشد.

انتهای پیام/

   #آرسنال #لیگ برتر #انگلیس #سرمربی جدید

محتوای خبر «امری: لنو برای بازی کردن باید صبور باشد/ آرسنال در نیمه دوم به خواسته های من نزدیک شد» را در سایت «تسنیم» ببینید