تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
استاد علوم سیاسی با اشاره به کاهش محبوبیت روحانی در جامعه گفت: امروز من هر کجا که می روم مردم می خواهند من را سنگسار و تکه پاره کنند که تو باعث شدی که ما به آقای روحانی رأی بدهیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج، صادق زیباکلام استاد دانشگاه در بخشی از گفتگوی خود با روزنامه آرمان در پاسخ به سئوالی درباره سکوت روحانی به موضوع کاهش محبوبیت رئیس جمهوری اشاره کرد.

زیباکلام در این زمینه گفت: در شرایط کنونی ایشان محبوبیت خود را از دست داده اند و از سوی دیگر باعث تحت فشار قرار گرفتن اصلاح طلبان توسط مردم نیز شده اند. امروز من هر کجا که می روم مردم می خواهند من را سنگسار و تکه پاره کنند که تو باعث شدی که ما به آقای روحانی رأی بدهیم. من حدس می زنم آقای روحانی تصوراتی درباره آینده سیاسی خود دارد. به همین دلیل نیز تلاش می کند رابطه خوبی با اصولگرایان داشته باشد. آقای روحانی به خوبی به این نکته آگاهی دارد که برای تحقق تصوراتی که برای آینده خود دارد به امثال صادق زیباکلام و اصلاح طلبان نیاز ندارد و در مقابل به اصولگرایان و حتی موافقت اصولگرایان رادیکال نیاز دارد. به همین دلیل نیز بوده که با اصولگرایان مماشات می کند و برحسب میل آن ها ساز می زند.

   #روحانی #اصلاح طلبان

محتوای خبر «هرجا می روم می خواهند سنگسارم کنند که توباعث شدی به روحانی رای دهیم» را در سایت «بسیج نیوز» ببینید