تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
لیورپول، وستهام را چکش کاری کرد قرمزپوشان مرسی ساید در هفته اول لیگ برتر انگلیس موفق به کسب برتری قاطع خانگی ۴ بر صفر مقابل وستهام شدند.گل نخست این بازی را محمد صلاح، برترین گلزن و بازیکن فصل گذشته لیگ برتر در دقیقه ۱۹ به ثمر رساند. دومین و سومین گل لیورپول را سادیو مانه در دقایق ۴۵ و ۵۳ زد و حسن ختام پیروزی قاطع این تیم هم گل دقیقه ۸۸ دنیل استوریج بود.

در سومین روز از هفته نخست لیگ برتر جزیره، امروز (یکشنبه) تیم فوتبال لیورپول در دیدار خانگی به مصاف وستهام رفت و میهمانش را با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب کرد.

گل نخست این بازی را محمد صلاح، برترین گلزن و بازیکن فصل گذشته لیگ برتر در دقیقه ۱۹ به ثمر رساند. دومین و سومین گل لیورپول را سادیو مانه در دقایق ۴۵ و ۵۳ زد و حسن ختام پیروزی قاطع این تیم هم گل دقیقه ۸۸ دنیل استوریج بود.

با این نتیجه لیورپول به جمع مدعیانی مانند منچستریونایتد، چلسی و تاتنهام پیوست که هفته اول لیگ را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

امروز همچنین یک بازی دیگر در لیگ برتر انگلیس برگزار شد که در آن ساوتهمپتون میزبان برنلی بود. این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در آخرین و مهمترین بازی امروز لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران، آرسنال میزبان منچسترسیتی مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها خواهد بود.

   #لیگ برتر #لیورپول #انگلیس #آرسنال