تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

در این زمان و اواسط سال ۲۰۱۸ میلادی، ما مطمئن نیستیم که پورشه نسبت به رونمایی یا افشای اطلاعات خودروی نسل جدید ۹۱۱، حساسیت زیادی داشته باشد. به تازگی نیز در همین راستا، عکس هایی از تمامی زاویه ها از نسل جدید ۹۱۱ پورشه منتشرشده که برخلاف رویه معمول پورشه برای نشان دادن خودروهای جدید خود بارنگ مشکی، این بار ۹۱۱ جدید به رنگ آبی درآمده و چهره ی زیبایی را از خود به نمایش گذاشته است.

در قسمت عقبی این خودروی خوش چهره، می توان شاهد چراغ های عقب قوس دار و کشیده ای بود که در قسمت میانی آن ها به دلیل پنهان کردن دوربین عقب و یا سیستم های کمکی پارک، با نوار مشکی رنگی پوشیده شده است. در نسل قبلی این خودروی آلمانی، چراغ های سوم ترمز به صورت افقی بالای پنجره ی موتور قرار داشت. درحالی که در این نسل جدید همان طور که مشاهده می کنید، تغییر کردن این چراغ ها به صورت عمودی در کنار پنجره های ورودی هوای موتور در قسمت عقب خودرو، کاری کاملاً جدید است.

اگرچه ممکن است تکامل طراحی نسل جدید در مقابل نسل گذشته ۹۱۱ چندان زیاد به نظر نرسد اما در طراحی جدید می توان به وضوح تغییر در طراحی قسمت جلویی خودرو، چراغ های جلو و کاپوت را مشاهده نمود. تغییر طراحی که به سمت تراشیده تر شدن خودرو پیش رفته و به طراحی زیبا و فوق العاده نسل ۹۹۳ پورشه نیز شباهت بیشتری پیداکرده است.

این رو هم بخون:

وقتی پورشه دوست دارانش را شوکه می کند + تصاویر

در ضمن در قسمت عقبی نیز، تهاجمی تر شدن طراحی پشتی در کنار چراغ های باریک و کشیده عقب، این سوپر کار آلمانی را تبدیل به یک خودرویی می کند که مدرنیته را با اصالت پورشه پیوند داده است.

اگرچه شاید این تغییر طراحی آن قدرها نیز کم نبوده و با نگاهی عمیق تر به تفاوت های بیشتری طراحی نسل جدید با قدیم پی می بریم اما شرکت پورشه هنوز درباره ی قلب تپنده زیر کاپوت ۹۱۱ جدید نیز چیزی نگفته و رسانه ها را به حال حدس و گمان های خود رها کرده است.

البته می توان گفت که بر اساس گفته برخی رسانه های خارجی،۹۱۱ جدید از موتور توربو با ۶ سیلندر خطی استفاده خواهد کرد.

با انتشار جست وخیزان تصاویر ۹۱۱ جدید، می توان انتظار داشت که پورشه به زودی این خودرو را به صورت رسمی معرفی کند.

   #نسل جدید #خودرو #خودروهای جدید #رونمایی