تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه چاره ای جز موفقیت وجود ندارد، گفت: تنها راه عبور از مشکلات اقتصادی توجه به تولید است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، علی ربیعی در سی و چهارمین سفر استانی خود در دولت دوازدهم به استان اذربایجان شرقی در همایش روز ملی صنعت، معدن و تجارت در تبریز اظهار کرد: شاید دوران سختی را سپری می کنیم اما اعتقاد داریم که روزی می توانیم در بازار های جهانی حضور یافته و محصولات خود را ارائه دهیم.
وی ادامه داد: ترامپ به مثابه خوشبختی جامعه و فرصت بزرگی برای ایران است؛ به طوری که ما باید سیاست هایی را اتخاذ کنیم تا جامعه تولید محور شکل گیرد.
وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در جامعه کارگر ارزش و کرامت خاص خود را دارد، افزود: خوشبختانه دولت برای افزایش تاب آوری برای مقابله با تحریم ها اقداماتی را انجام داده است.
وی خاطرنشان کرد: بنده مخالف واژه بحران هستم؛ چراکه بحران زمانی است که نسبت ظرفیت های عمومی جامعه از مشکلات کوچکتر باشد، در حالی که چنین نیست.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بنده هنوز هم به برجام افتخار می کنم، گفت: بنده با هر فردی که ملاقات داشتم، ادعا می کردند که ما با یک بی عدالتی جهانی مواجه هستیم که آن را به درستی مدارا می کنیم؛ بنابراین ما با افکار درست و بهبود فضای کسب و کار می توانیم از این وضعیت خارج شویم.
ربیعی گفت: امروز نا امید کرن مردم برنامه ای است که دنبال می شود، باید برای مقابله با این امر با برنامه ریزی و عقلانیت در کنار همدیگر بوده و اقدامات موثری انجام دهیم.

   #برجام #مشکلات اقتصادی #دولت دوازدهم #علی ربیعی

محتوای خبر «توجه به تولید تنها راه عبور از مشکلات اقتصادی است/ هنوز هم به برجام افتخار می کنم» را در سایت «پاد» ببینید