تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
حدود نیمی از فیلمبرداری «جان دار» انجام شده و جواد عزتی هم در روزهای گذشته کار خود را آغاز کرده و تا امروز همه بازیگران اصلی مقابل دوربین رفته اند.

به گزارش الف به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، فیلمبرداری فیلم سینمایی «جان دار» به کارگردانی مشترک حسین امیری دوماری و پدرام امیری و تهیه کنندگی کامران مجیدی، در حالی از نیمه گذشته است که این روزها جواد عزتی در کنار دیگر چهره های این اثر، مقابل دوربین هومن بهمنش رفته است.

«جان دار» این روزها در لوکیشنهای مختلفی در تهران فیلمبرداری شده و به حدود نیمههای راه رسیده است. این فیلم در ژانر اجتماعی و در بستر یک خانواده به تصویر کشیده شده و سومین تجربه کامران مجیدی با فیلم اولیها محسوب میشود. تاکنون همه بازیگران «جان دار» مقابل دوربین رفتهاند که فیلمنامه آن را امیری دوماری، پدرام امیری و محمد داودی به نگارش در آوردهاند.

فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثری، جواد عزتی، مسعود کرامتی، علی شادمان، امیراحمد قزوینی، علیرضا مهران بازیگران این اثر سینمایی هستند که برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده میشود.

عوامل «جان دار» عبارتند از: تهیه کننده: کامران مجیدی، مجری طرح: حسین فرضی زاد، مدیر تولید: احسان وحید، طراح گریم: عباس عباسی، مدیر صدابرداری: طاهر پیشوایی، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی طاری ، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: هانیه بساتینی، مدیر تدارکات: نادر اژدری، منشی صحنه: نائله شریفی، عکاس: اردلان آزرمی و مشاور رسانهای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

   #جواد عزتی #فیلم سینمایی #خانواده #حامد بهداد #جشنواره فیلم #جشنواره فیلم فجر

محتوای خبر «بازی جواد عزتی و حامد بهداد در فیلم «جان دار»» را در سایت «الف» ببینید