تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خداداد عزیزی خداداد عزیزی: به AFC شکایت می کنم مربی جدید سپید رود میخواهد بداند اگر تن زاده مالک سپیدرود است، چرا قراردادش را در هیئت فوتبال ثبت کردند؟

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با وجود اینکه روز گذشته خداداد عزیزی قراردادش را با سپیدرود در هیئت فوتبال گیلان ثبت کرد، اما اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان امروز (سه شنبه) اعلام کرد با توجه به رأی دادگاه مبنی بر حکم خلع جواد تن زاده از مالکیت باشگاه سپیدرود، تا صدور حکم نهایی از سوی مراجع قضایی، جواد تن زاده به عنوان مالک قانونی باشگاه فعالیت خواهد کرد.


عزیزی در واکنش به این موضوع گفت: کاری به دعوای مدیریتی ندارم، اما من قراردادم را به همراه هشت بازیکن دیگر در هیئت فوتبال استان ثبت کرده ام. اگر تن زاده مالک باشگاه است، چرا قرارداد من را ثبت کرده اند؟ در فوتبال تنها مرجع اصلی فدراسیون فوتبال است و در استان ها هیئت ها زیرمجموعه آن محسوب می شوند. طبق قانون فیفا و AFC، به غیر از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال کسی را نمی شناسم.


وی افزود: روز گذشته تا زمانی که قراردادم ثبت نشده بود، کار را شروع نکردم. وقتی قراردادم ثبت شد، یعنی هیئت فوتبال قرارداد را قانونی می داند. دیگر نمی فهمم که ماجرا های بعدی چیست. قرارداد من به لحاظ قانونی ثبت شده و تمرینات را با سیزده، چهارده بازیکن شروع کردیم. هیئت فوتبال گیلان حتما نامه ای از اداره کل ورزش استان و وزارت ورزش و جوانان داشته که آقای نوین را به عنوان مالک شناخته است. اگر غیر این بود که قراردادم را ثبت نمی کردند.


سرمربی سپیدرود رشت در خصوص اینکه اگر تن زاده مالک باشگاه باشد، چه تصمیمی می گیرد، گفت: به فیفا و AFC شکایت خواهم کرد، چرا که این کار دخالت محرز سیاسیون در ورزش است. من بازیچه کسی نیستم. سند مالکیت وزارت ورزش به نام نوین را دیدم و حتی برای اینکه مطمئن شوم به هیئت فوتبال که مرجع قانونی و زیر نظر فدراسیون فوتبال است، مراجعه کردم. آن ها مدارک را چک کردند و سپس قراردادم ثبت شد. مگر می شود هیئت فوتبال امروز قرارداد را ثبت کند، فردا بگوید قانونی نیست؟ با این شرایط نه تنها من، بلکه همه بازیکنان لنگ بلاتکلیف خواهند بود.

تسنیم

   #گیلان #فدراسیون فوتبال #سپیدرود

محتوای خبر «خداداد عزیزی: به AFC شکایت می کنم» را در سایت «جام نیوز» ببینید