تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
شنبه شب در خیابان های خرمشهر چه گذشت؟
گروه جامعه: در حالیکه برخی اخبار غیررسمی و فیلم های منتشر شده از کشته و زخمی شدن تعدادی از حاضران در تجمعات و ناآرامی های خرمشهر در نیمه شب شنبه حکایت دارد خبرگزاری دولتی ایرنا روایت متفاوتی از این اتفاقات مخابره و خبرگزاری فارس هم به نقل از فرماندار این شهر کشته شدن یک نفر را تکذیب کرد.

ایرنا - خبرگزاری دولت درباره حوادث شنبه شب در خرمشهر نوشت: برخی معترضان خرمشهری به اموال عمومی خسارت ایرنا حاضر در محل برخی معترضان خرمشهری پس از دعوت مسالمت آمیز پلیس از آنان برای متفرق شدن به سوی پلیس سنگ و اشیا پرتاب کردند.

آنان سپس در خیابانها به راه افتاده و به برخی اموال عمومی از قبیل بانکها و سطلهای زباله خسارت وارد کردند و یک پل در خرمشهر را نیز آتش زدند و گفته می شود به موزه دفاع مقدس نیز خساراتی وارد کردند. بر پایه این گزارش پلیس نیز اقدام به شلیک گاز اشک آور کرده و تا حدودی نیز آنها را متفرق کرده ولی هنوز به طور کامل متفرق نشده اند.

هنوز اخباری از آمار رسمی مصدومین و یا دستگیر شدگان این حوادث منتشر نشده است و خبرنگاران ایرنا در تلاش برای اخذ نظرات مسئولان هستند. گفته می شود بسیاری از این افراد غیر بومی بوده و با هدف بر هم زدن اوضاع و آرامش شهر خود را به حلقه معترضان رسانده اند.

بسیاری از شهروندان خرمشهری خود را از صف این هنجارشکنان جدا کرده و نسبت به عملکرد خشونت بار آنان معترض هستند.نیروهای انتظامی و امنیتی به صورت گسترده در محل هستند و اوضاع را به خوبی تحت کنترل خود دارند.

   #حوادث #دفاع مقدس #حکایت #اخباری

محتوای خبر «شنبه شب در خیابان های خرمشهر چه گذشت؟» را در سایت «بهار نیوز» ببینید