تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
معاون هماهنگی امور عمرانی و فنی استانداری کرمان از دریافت پایان کار ۱۱۴ واحد در مناطق زلزله زده دو شهرستان خبر داد و تصریح کرد: ۵۱ واحد شهری، ۱۶ واحد روستایی در شهرستان کوهبنان و ۴۷ واحد در شهرستان راور پایان کار دریافت کرده اند.

به گزارش شمانیوز:"مصطفی آیت الهی موسوی" آخرین وضعیت ساخت و ساز مناطق زلزله زده کوهبنان و راور را تا ۲۹ خردادماه سال جاری تشریح کرد و گفت: ۵۰۰ پرونده در کوهبنان و ۲۰۰ پرونده در راور تشکیل و به بانک برای دریافت تسهیلات معرفی شده اند.
وی با یادآوری این مطلب که ۷۰۰ واحد خسارت دیده (فاز ۱) در این دو شهرستان داشته ایم، عنوان کرد: همه ۷۰۰ واحد خسارت دیده آواربرداری شده اند که ۳۰۰ واحد در مناطق شهری و ۲۰۰ واحد در مناطق روستایی شهرستان کوهبنان و ۲۰۰ واحد شهرستان راور مراحل پی کنی، فونداسیون و نصب اسکلت را انجام داده اند.

معاون هماهنگی امور عمرانی و فنی استانداری کرمان از دیوار چینی ۵۵۴ واحد از ۷۰۰ واحد خسارت دیده در دو شهرستان خبر داد و اظهار کرد: ۲۳۵ واحد شهری و ۱۲۰ واحد روستایی در کوهبنان و ۱۹۹ واحد در شهرستان راور مرحله دیوار چینی را انجام داده اند.

موسوی افزود: از این تعداد ۲۰۸ واحد شهری، ۸۷ واحد روستایی در کوهبنان و ۱۵۲ واحد در شهرستان راور به مرحله احداث سقف رسیده اند.

آیت الهی موسوی از دریافت پایان کار ۱۱۴ واحد در مناطق زلزله زده دو شهرستان خبر داد و تصریح کرد: ۵۱ واحد شهری، ۱۶ واحد روستایی در شهرستان کوهبنان و ۴۷ واحد در شهرستان راور پایان کار دریافت کرده اند.
منبع:بنیاد مسکن

   #مناطق زلزله #زلزله #دیوار

محتوای خبر «آخرین وضعیت بازسازی واحد های مسکونی در مناطق زلزله زده استان کرمان» را در سایت «شما نیوز» ببینید