تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
عزت الله ضرغامی در صفحه اینستاگرام، تصویری از خود در کنار دوست جدیدش که به تازگی از اردوگاه منافقین به وطن بازگشته است، منتشر کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: جنایات و خیانت های روی داده در طول سال های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی همواره با ردی از گروهک منحرف منافقین همراه بوده است. آسیب های روحی و جسمی تنها بخش بسیار کوچکی از اقدامات ظالمانه این گروهک است که داغ آن همواره بر دل ملت شریف ایران باقی می ماند. جنایات این گروهک منحرف که در حوزه های مختلف از جمله فروش اطلاعات و همکاری با رژیم بعث عراق به رهبری دیکتاتوری، چون صدام حسین، به شهادت رساندن تعداد زیادی از مقامات کشوری هم چون شهید رجایی و شهید باهنر و مردم کوچه و خیابان در شهر های مختلف کشور و به راه انداختن قائله های تحریک آمیز و آشوب پراکن در شهر های مرزی سبب به وجود آمدن نفرتی عمیق از این گروهک در دل ملت ایران شده است. ظلم و ستم این گروهک تنها شامل مردم عادی نشده است و حتی اعضای سازمانی خود را نیز به ستوه آورده است، به گونه ای که برخی از آن ها در تلاش هستند تا به هر نحو ممکن از اردوگاه های عذاب آور این گروهک بگریزند.

عزت اله ضرغامی نیز به عنوان یک ایرانی به گرمی از فردی که به تازگی از بند ظلم این گروهک گریخته استقبال کرده و تصویری از خودش را در کنار او منتشر کرده و نوشته است:

#کارشناس!
ایشان دوست جدید من است. در میدان انقلاب با هم آشنا شدیم.
پدر و مادر یاسر جزو سازمان منافقین هستند. مادر او در عملیات مرصاد کشته می شود و پدرش هم در حال حاضر یکی از کارگزاران کمپ منافقین است!
خود او پس از چند سال تحمل زندگی سخت در اردوگاه منافقین بالاخره موفق به فرار می شود و به ایران می آید. الان هم یکی از شهروندان زحمتکش تهرانی است. درد دل هم کم ندارد. با هم به تعادل رسیدیم!
عزیزانی مثل یاسر، جوان های خوبی هستند که به آغوش ملت بازگشته اند و باید با امیدواری به زندگی در وطن شان ادامه دهند.
دوستان وزارت اطلاعات در این زمینه مسئولیت دارند و زحمت می کشند و مراقبت های خاص خود را هم دارند. این مسئولیت، بسیار دقیق و کارشناسی است. افراد غیرکارشناس مثل من صاحب نظر نیستند مگر اینکه برخی حواشی و حساسیت های رفتاری، اجتماعی و رسانه ای را در این گونه موضوعات به دوستان مسئول منتقل کنند...
***پی نوشت***..

کارشناس در همه جای دنیا جایگاه برجسته و بی بدیلی دارد و اگر به درستی انجام وظیفه کند، مؤثرترین ابزار برای پیشبرد اهداف سازمان و تصمیم گیری های مدیر است.
در کشور ما، موضوع کارشناسی قدری غریب و مظلوم است. مدیران، تلاش می کنند تا کارشناسان را مطابق چارچوب های سیاسی و مدیریتی خود تنظیم کنند. در واقع از آن ها تأییدیه می خواهند.
کارشناسان هم به مرور متوجه این حقیقت شده اند و حتی بدون ابلاغ صریح منویات! همان مسیر رضایتمندی مدیر را می روند تا زندگی شان بچرخد. راز بقای کارشناس!
متأسفانه برخی مدیران روی بدنه کارشناسی پاتیناژ می کنند. شخصیت کارشناسان را می گیرند و برای آنان هیچ هویتی قائل نیستند.
امان از زمانی که اظهارنظر کارشناس، ایدئولوژیک، سیاسی و حتی انقلابی! می شود؛ در آن صورت مشکلات مضاعف شده و سازمان ها در انبوهی از ابهامات، منابع سازمانی را هدر می دهند.

   #ضرغامی #عراق #وزارت اطلاعات #شهادت #دفاع مقدس #سلفی #انقلاب اسلامی